ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۹
کد خبر: 79415
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
رئیس بنیاد مسکن فراهان اعلام کرد

اختصاص 120 فقره تسهیلات ساخت مسکن محرومین در فراهان

رئیس بنیاد مسکن فراهان گفت: تفاهم نامه احداث واحد مسکونی ویژه محرومین بین استانداری، سازمان برنامه و بودجه کشور و بنیاد مسکن امضا شده که قرار است ۲ هزار واحد مسکونی برای خانوار‌های نیازمند و فاقد سرپناه مناسب در سطح استان احداث شود که از این میزان ۱۲۰ فقره سهمیه از محل طرح مذکور برای شهرستان فراهان تخصیص یافته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاهمرادی، رئیس بنیاد مسکن فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: از اعطای ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض و ۵۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره برای احداث مسکن محرومین خبر داد.

وی افزود: مددجویان فاقد مسکن یا دارای مسکن آسیب پذیر نهاد‌های حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی در الویت این طرح قرار دارند و دستگاه‌های مربوطه تا پایان آبان ماه فرصت برای جذب سهمیه را دارند.

شاهمرادی اظهار کرد: در راستای طرح مسکن محرومین به متقاضیان واجد الشرایط ۵۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره با کارمزد ۵ درصد و بازپرداخت ۱۲ ساله پرداخت می شود. 

رئیس بنیاد مسکن فراهان گفت: پروانه ساخت و طراحی نقشه ساختمانی بصورت رایگان بوده و از نقشه‌های تیپ متناسب با مفاد تفاهمنامه (حداکثر ۵۰ متر مربع در یک طبقه) استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه ممکن است تعداد زیادی از متقاضیان به جهت نداشتن ضامن معتبر از ادامه کار باز بمانند، افزود: در این راستا امکان پرداخت تسهیلات به صورت ضمانت زنجیره‌ای از سوی بانک‌های مربوطه فراهم شده است.

شاهمرادی اظهار کرد: مددجویان و متقاضیان واجد شرایط شهرستان برای ساخت واحد مسکونی خود می‌توانند از تسهیلات ساخت مسکن محرومین بهره‌مند شوند که متقاضیان لازم است در اسرع وقت به بنیاد مسکن شهرستان مراجعه کنند.

رئیس بنیاد مسکن فراهان گفت: تفاهم نامه احداث واحد مسکونی ویژه محرومین بین استانداری، سازمان برنامه و بودجه کشور و بنیاد مسکن امضا شده که قرار است ۲ هزار واحد مسکونی برای خانوار‌های نیازمند و فاقد سرپناه مناسب در سطح استان احداث شود که از این میزان ۱۲۰ فقره سهمیه از محل طرح مذکور برای شهرستان فراهان تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه از محل این تفاهم نامه واحد مسکن محرومین در شهر‌های زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت احداث می‌شود، خاطرنشان کرد: اعمال حساسیت و دقت لازم در شناسایی افراد واجد شرایط محروم و ساکن دائم (اولویت روستایی) در نظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha