واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
کد خبر: 79371
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی:

جنایت های رژیم استکبار فراموش نشدنی است/قدرت آمریکایی ها به شدت در حال افول است

سلیمی با اشاره به افول قدرت آمریکا در جهان گفت: امروز با لطف خداوند و تفکر انقلاب اسلامی قدرت آمریکایی ها به شدت در حال افول است و امروز به وضوح اتفاقاتی را در خود آمریکا مشاهده می کنیم که سابقه نداشته و حتی برخی از تحلیل گران احتمال وقوع درگیری های شدید را در داخل آمریکا می دهند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به فرارسیدن 13 آبان و بازخوانی جنایات آمریکا علیه ملت ایران گفت: جنایات آمریکا علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی یک لیست طولانی دارد و هیچکس نمی تواند جنایت ها و خیانت های رژیم استکباری آمریکا را فراموش کند.

وی افزود: کودتای 28 مرداد فراموش نشدنی است چراکه دستان پلید آمریکائی ها در این کودتا برای همه روشن شده، ترور شخصیت هایی همچون شهیدان بهشتی، باهنر، رجایی و ترور دانشمندان ایرانی را نمی توان فراموش کرد و امروز آمریکائی ها به افرادی که ترورهای ابتدای انقلاب را انجام دادند پناهندگی دادند و این جرم آشکار آنها علیه ملت ایران است.

 نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس اظهار کرد: در کجای تاریخ می توان شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ایرانی را فراموش کرد و یا حمایت های بی دریغ آمریکائی ها از موجود جنایت کاری همچون صدام را کجا می توان فراموش کرد؟ و مسئولین وقت رژیم جنایت کار آمریکا به وضوح حمایت های خود از صدام را اذعان کردند و اینها از اذهان ملت ایران فراموش نمی شود.

وی با اشاره به اینکه در بسیاری از ترورها و وحشی گری های منطقه و داخل کشور دستان پلید آمریکائی ها برای همه رو شده، گفت: همچنین تحریم های ظالمانه چهل ساله علیه ملت ایران جنایت بزرگ آمریکائی ها است که هر روز یک تحریم جدید علیه ملت اعمال می کنند و امروز در شرایط بیماری کرونا تحریم دارو و غذا توسط آمریکا بی سابقه ترین ظلم آمریکائی ها علیه ملت ایران است و با وجود فراگیر شدن کرونا در سطح جهان این تحریم هیچ گونه توجیه و منطقی ندارد و هیچ کس نمی تواند این ظلم بزرگ علیه ملت را فراموش کند.

سلیمی با اشاره به شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: به شهادت رساندن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط آمریکائی ها برای ملت ایران و امت های اسلامی فراموش نشدنی است و زمانی که رئیس جمهور ظالم آمریکا به صراحت اعلام می کند این اقدام تروریستی را او انجام داده است و این جنایت بزرگ قطعا فراموش نشدنی است.

خوی آمریکائی ها قتل ، غارت، فساد، کشتن انسان های بی گناه ، ظلم به مظلومین است

وی خوی آمریکائی ها را قتل ، غارت، فساد، کشتن انسان های بی گناه ، ظلم به مظلومین خواند و افزود: ذات حاکمیت آمریکا ظلم علیه ملت ایران و ملت های مظلوم است و عامل اصلی بیش از 200 هزار شهید از ایران آمریکائی ها هستند و ملت ایران هزاران جنایات این رژیم غاصب و استکباری را فراموش نخواهد کرد.

 نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس بابیان اینکه 13 آبان یادآور بازخوانی جنایت های بزرگ آمریکائی ها علیه ایران و ملت بزرگ ایران است که باید به خوبی مرور شود، گفت: امسال با توجه به شرایط، 13 آبان را به نحوی متفاوت باید گرامی بداریم و این روز را باید از سال های قبل بیشتر پاس بداریم و نباید بگذاریم این روز حماسه انگیز از یاد و خاطر ملت ایران دور شود چراکه 13 آبان روزی است که ملت ایران سیلی محکمی بر صورت آمریکائی ها زدند و به زودی سیلی های بعدی را بر آنها خواهیم نواخت.

وی بیان کرد: شیطنت در ذات آمریکایی ها نهفته است و تعبیر امام که آمریکا را شیطان بزرگ می داند یک جمله حکیمانه است که هرچقدر زمان می گذرد به عمق این جمله بیشتر پی می بریم .

قدرت آمریکایی ها به شدت در حال افول است

سلیمی با اشاره به افول قدرت آمریکا در جهان گفت: امروز با لطف خداوند و تفکر انقلاب اسلامی قدرت آمریکایی ها به شدت در حال افول است و امروز به وضوح اتفاقاتی را در خود آمریکا مشاهده می کنیم که سابقه نداشته و حتی برخی از تحلیل گران احتمال وقوع درگیری ها را در داخل آمریکا می دهند.

وی افزود: افول آمریکا نشان دهنده این است که قدرت های اهریمنی روزی سقوط می کنند و همانگونه که شوروی فروپاشید قطعا روز فروپاشی آمریکا هم فرا خواهد رسید و این یک وعده بزرگ الهی است و وعده الهی قطعا محقق خواهد شد.

 نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: غفلت از وعده های الهی نابخشودنی است چراکه خداوند همواره یار و یاور مومنان و صالحین است و نابودی ظالمان از وعده های مهم خداوند است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار