ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰
کد خبر: 79294
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان عنوان کرد

خسارت ۵۷ میلیون تومانی کرونا به ورزش فراهان/ همه باشگاه‌های ورزشی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده‌اند

رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان گفت: با شیوع کرونا از اسفندماه سال ۹۸ و تعطیلی باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی تاکنون ۵۷ میلیون تومان خسارت به ورزش فراهان وارد شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حمیدرضا کهریزی؛ رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به فعالیت های اداره ورزش و جوانان فراهان گفت: در حال حاضر از مجموع ۲۴ هیئت ورزشی در فراهان ۲۱ هیئت ورزشی فعال هستنند و ۴ هیئت ورزشی به دلیل نبود زیرساخت و تجهیزات فعالیتی ندارند.

وی افزود: در این شهرستان ۱۳ باشگاه و سالن ورزشی فعالیت دارند که از این تعداد ۵ باشگاه متعلق به اداره ورزش و جوانان فراهان است و مابقی باشگاه‌ها خصوصی هستند.

کهریزی اظهار کرد: با شیوع کرونا از اسفندماه سال ۹۸ و تعطیلی باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی تاکنون ۵۷ میلیون تومان خسارت به ورزش فراهان واردشده است.

وی افزود: با توجه به در نظر گرفتن تسهیلاتی برای جبران خسارت‌های ناشی از ویروس کرونا، همه باشگاه‌های ورزشی شهرستان برای دریافت تسهیلات به بانک عامل معرفی‌شده‌اند.

کهریزی اظهار کرد: ویروس کرونا در چند ماه اخیر مشکلات زیادی در جامعه ایجاد کرده، اما یکی از بیشترین آسیب‌ها به باشگاه‌داران واردشده است و در این شهرستان ۲ باشگاه تعطیل‌شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان خاطرنشان کرد: همچنان برای پویایی و توسعه ورزش و جوانان این شهرستان نیازمند حمایت مسئولان، نمایندگان مجلس و خیران هستیم.

انتهای پیام/

captcha