فوتونیوز| پایش 500هکتار از تالاب میقان و دفن 45 لاشه پرنده بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند دیوار همیشه کوتاه آموزش و پرورش / سهم این وزارت خانه از سرانه پول ملی چقدر است؟ حزب‌الله عراق: آمریکا به دنبال «وقت‌کُشی» است / شرط مقاومت برای تداوم آتش بس تمام تغییرات کنکورهای ۱۴۰۰/ وزن آزمون دکتری ۲۴ساعته اصلاح شد پایتخت ۷ چگونه ساخته خواهد شد؟/ از دستمزد میلیاردی آقای بازیگر تا زمان پخش نامعلوم تحقیر آل‌سعود با یک شلیک/ موشکی که تمام سامانه‌های پدافندی عربستان را تسلیم کرد+تصاویر واردات خودرو؛ بحث درِگوشی مجلس و دولت!/وزیر صمت به دنبال واردات در سال جهش تولید!؟ اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار نمایندگان ۹۰ دقیقه بمباران/شهری که وقت نکرد آخ بگوید!
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
کد خبر: 79269
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷

سقوط ۹۵۰ هزار تومانی قیمت دلار / بازگشت سکه به کانال ۱۲ میلیون

در معاملات امروز بازار تهران بهای دلار با ۹۵۰ تومان کاهش ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان و سکه طرح جدید با کاهش ۶۰۰ هزار تومانی ۱۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان درج شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو، قیمت سکه و ارز در معاملات امروز بازار تهران کاهش قابل توجهی داشت. بر این اساس امروز دلار با ۹۵۰ تومان کاهش ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش می‌رسد. همچنین یورو با افت ۱۱۵۰ تومانی ۳۱ هزار و ۴۹۰ تومان فروخته می‌شود. درم امارات هم با ۲۰۰ تومان کاهش ۷۱۰۰ تومان داد و ستد می‌شود.

در بازار سکه و طلا، سکه طرح جدید با ۶۰۰ تومان کاهش ۱۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم با یک میلیون تومان کاهش، ۱۲ میلیون و ۴۵ هزار تومان و نیم سکه با ۱۰۰ هزار تومان افت قیمت، ۷ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

امروز ربع سکه ۵۰ هزار تومان کاهش یافت و به ۴ میلیون و ۹۰۸ هزار تومان رسید و سکه گرمی با کاهش ۴۰ هزار تومانی، ۲ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان فروخته شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تهران امروز یک میلیون و ۱۷۵ هزار و ۶۰۰ تومان بود که نسبت به روز پنجشنبه ۶۶ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش نشان می‌دهد.

بهای هر اونس طلا در بازار جهانی امروز ۱۰ سنت افزایش یافت و در عدد ۱۸۷۹ دلار ایستاد.

انتهای پیام/

captcha