مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۸
کد خبر: 79230
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

طرح ضربتی سلامت از امروز در دلیجان آغاز شد

با مصوبه ستاد مقابله با کرونای شهرستان دلیجان طرح ضربتی سلامت از ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۱۰ آبان ماه در دلیجان آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ با مصوبه ستاد مقابله با کرونای شهرستان دلیجان طرح ضربتی سلامت از ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۱۰ آبان ماه  در دلیجان آغاز شد.

این طرح با صبحگاه مشترک در مقر نیروی انتظامی دلیجان آغاز و پس از آن در سطح شهرستان به صورت ویژه اجرا می گردد.

تذکر به همشهریان برای رعایت بهداشت، جریمه سرنشینان بدون ماسک در خودروها، پلمب مغازه های باز مشاغل گروه ۲ و ۳ و ۴، آموزش موارد بهداشتی توسط آمران سلامت در 10 نقطه شهر، برخورد با متخلفین که پروتکل ها را رعایت نمی کنند بخشی از برنامه های طرح ضربتی سلامت است.

بازدید از اصناف گروه یک که بنا بر ضرورت باز هستند و‌ برخورد با متخلفین، برخورد با مشتریان بدون ماسک در فروشگاهها، برخورد با ارباب رجوع بدون ماسک در ادارات، برخوردبافروشندگانی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند از دیگر رنامه های طرح ضربتی سلامت است.

از کلیه همشهریان تقاضا می شود به منظور همکاری در این طرح و مانور بزرگ از امروز به صورت ویژه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح شهر حضور داشته باشند.

۴۳ شهر کشور در جدیدترین آمار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مناطق حاد کرونا شناسایی شده‌اند که دلیجان واقع در جنوب استان مرکزی یکی از آنها است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار