بسیج یکی از ظرفیت های بزرگ امت اسلام برای دست یابی به قدرت همه جانبه است طراحي و ساخت دستگاه پيله زن ماسك در اوج دوران کرونا توسط جهادگران بسیجی اراک+عکس و فیلم توزیع یک هزار بسته معیشتی به مناسبت هفته بسیج در زرندیه فکری به دومین تیم تبریزی رسید/خادم کشتی رفت/خداحافظی سارادونا در اوج رونمایی از نخستین نامزد ۱۴۰۰ / نسخه سرکوب کرونا / مرغ‌های ذخیره شده کجا هستند؟ ۱۵ فوتی و شناسایی ۲۲۲مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آزادی ۲ هزار و ۴۹۳ زندانی غیر عمد با مشارکت قوه قضائیه در سال جاری/ تا پایان هفته بسیج ۱۰۰۰ زندانی آزاد خواهند شد مشکل کشور، نداشتن راهکار نیست نیازمند همت، شجاعت و اهتمام جدی هستیم/ مسیر رفع تحریم را یک‌بار امتحان کردیم اما به نتیجه ای نرسید نیروهای بسیج اصناف برای تنظیم بازار آمادگی دارند/ ظرفیت بسیج برای صادرات ماسک تشکیل قرارگاه جهادی سلامت در 25 محله ساوه/توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در رزمایش کمک‌های مومنانه
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
کد خبر: 79210
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
در پی اهانت به پیامبر(ص) صورت گرفت؛

نامه ۴۳ دفتر بسیج دانشجویی استان مرکزی به ظریف / سفیر فرانسه را اخراج کنید

۴۳ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان مرکزی در نامه‌ای به وزیر امور خارجه خواستار اخراج سفیر فرانسه در ایران به دلیل اقدامات توطئه آمیز رئیس جمهور این کشور نسبت به پیامبر اکرم (ص) شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ هسته بین الملل و ۴۳ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان مرکزی طی نامه‌ای به وزیر خارجه ضمن انتقاد از انفعال و سکوت دولت در مقابل اقدام توهین آمیز رئیس جمهور فرانسه، خواستار موضع‌گیری قاطع دولت و اخراج سفیر فرانسه از کشور شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

آقای دکتر محمد جعفر ظریف

سلام علیکم

موضع قرآن کریم در قبال دشمنان جامعه اسلامی این است که نه تنها افراد جامعه بلکه خود پیامبر اکرم(ص) را هم بشدت از هر گونه مدارا و تسامح در قبال آن بر حذر می دارد.

و اگر دشمن ، دشمنی اش بر سر دین و آیین است و در واقع با اسلام و جامعه اسلامی دشمنی دارد به هیچ عنوان کمترین مدارایی با وی شایسته نیست.

در پی اهانت های مستمر و بی شرمانه نشریات فرانسه به ساحت مقدس رسول اکرم (ص)و حمایت های آشکار امانوئل مکرون از این هتاکی ها، از جنابعلی می خواهیم که پاسخ قاطع، جدی و در خور توجه داشته باشید.

فلذا با توجه با اینکه حمایت رئیس جمهور فرانسه از اهانت با ساحت رسوا الله(ص) به هیچ وجه قابل توجیه نیست اخراج سفیرفرانسه از ایران و به تعلیق در آوردن سفارتخانه این کشور را خواستاریم.


captcha