گرانی و کمبود برخی از کالاهای اساسی نتیجه مدیریت چشم داشتن به بیگانگان و مذاکره است/راهکار حل مشکلات کشور اراده ، شجاعت و همت است بسیج نیروی کارآمد دارای طیفی از تخصص ها در کنار تعهد جهادی است/تبلور یافتن هسته های بسیج در سایر کشورها آلومینوم اراک - مس رفسنجان/ خطیبی و ربیعی به دنبال کسب اولین امتیاز لیگ برتری کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در اراک اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار نمایندگان فوتونیوز| پایش 500هکتار از تالاب میقان و دفن 45 لاشه پرنده بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند دیوار همیشه کوتاه آموزش و پرورش / سهم این وزارت خانه از سرانه پول ملی چقدر است؟ حزب‌الله عراق: آمریکا به دنبال «وقت‌کُشی» است / شرط مقاومت برای تداوم آتش بس تمام تغییرات کنکورهای ۱۴۰۰/ وزن آزمون دکتری ۲۴ساعته اصلاح شد
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
کد خبر: 79187
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵

دستگیری سارق طلاجات کودکان در اراک

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق طلاجات کودکان با 3 فقره سرقت در اراک خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ کارآگاه "کامیار چهری" رئیس پلیس آگاهی استان اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات از کودکان در سطح پارك هاي شهر اراک موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله تحقیقات در این زمینه آغاز و مشخص شد که سرقت ها در حین بازی کودکان در پارک ها صورت گرفته است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در اظهارات مشترکی از مالباختگان مشخص شد که دختر بچه ای حدود 13 ساله کودکان را در بازی همراهی و پس از مراجعه این کودکان ،والدین متوجه مفقود شدن طلاجات فرزند خود می شدند.

چهری خاطر نشان کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس دختربچه 13 ساله شناسایی و با همراهی والدین به پلیس آگاهی استان احضار شد.

وی با اشاره به شناسایی سارق توسط مالباختگان خاطر نشان کرد: سارق به 3 فقره سرقت طلاجات کودکان اعتراف کرد و تحقيقات تكميلي از او با هماهنگي مرجع قضائي در حال پيگيري مي باشد.

انتهای پیام/

captcha