آلومینوم اراک - مس رفسنجان/ خطیبی و ربیعی به دنبال کسب اولین امتیاز لیگ برتری کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در اراک اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار نمایندگان فوتونیوز| پایش 500هکتار از تالاب میقان و دفن 45 لاشه پرنده بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند دیوار همیشه کوتاه آموزش و پرورش / سهم این وزارت خانه از سرانه پول ملی چقدر است؟ حزب‌الله عراق: آمریکا به دنبال «وقت‌کُشی» است / شرط مقاومت برای تداوم آتش بس تمام تغییرات کنکورهای ۱۴۰۰/ وزن آزمون دکتری ۲۴ساعته اصلاح شد پایتخت ۷ چگونه ساخته خواهد شد؟/ از دستمزد میلیاردی آقای بازیگر تا زمان پخش نامعلوم تحقیر آل‌سعود با یک شلیک/ موشکی که تمام سامانه‌های پدافندی عربستان را تسلیم کرد+تصاویر
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
کد خبر: 79184
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی :

وضعیت تمام شهرستان‌های استان مرکزی بجز خنداب قرمز است

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: متاسفانه تمام شهرستان‌های استان مرکزی به استثنای شهرستان خنداب در وضعیت قرمز قرار دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی محمدی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در شهرستان های استان مرکزی گفت: متاسفانه تمام شهرستان‌های استان مرکزی به استثنای شهرستان خنداب در وضعیت قرمز قرار دارند.

محمدی اظهار کرد:شهرستان خنداب نیز در وضعیت نارنجی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه تمام‌ بیمارستان‌های استان با تمام ظرفیت خود در حال خدمت رسانی‌ هستند خاطرنشان کرد: در شهرستان دلیجان به علت اینکه میزان بستری نسبت به جمعیت آن بالاتر از سایر شهرستان‌های استان بوده، وضعیت این شهرستان از سوی وزارت بهداشت بحرانی‌ اعلام شده است.

بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۴۳۶مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۲۲۷۴۳ نفر رسیده است.

متاسفانه در این مدت ۱۳ مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به این ویروس ۸۴۱ نفر می رسد.

انتهای پیام/

captcha