کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در اراک اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار نمایندگان فوتونیوز| پایش 500هکتار از تالاب میقان و دفن 45 لاشه پرنده بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند دیوار همیشه کوتاه آموزش و پرورش / سهم این وزارت خانه از سرانه پول ملی چقدر است؟ حزب‌الله عراق: آمریکا به دنبال «وقت‌کُشی» است / شرط مقاومت برای تداوم آتش بس تمام تغییرات کنکورهای ۱۴۰۰/ وزن آزمون دکتری ۲۴ساعته اصلاح شد پایتخت ۷ چگونه ساخته خواهد شد؟/ از دستمزد میلیاردی آقای بازیگر تا زمان پخش نامعلوم تحقیر آل‌سعود با یک شلیک/ موشکی که تمام سامانه‌های پدافندی عربستان را تسلیم کرد+تصاویر واردات خودرو؛ بحث درِگوشی مجلس و دولت!/وزیر صمت به دنبال واردات در سال جهش تولید!؟
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
کد خبر: 79179
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
کارشناس مسائل دینی:

آزادیخواهان جهان پاسخ اهانت به پیامبر(ص) را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت

تقوی با اشاره به اینکه آزادیخواهان جهان پاسخ اهانت به پیامبر(ص) را بی پاسخ نخواهند گذاشت گفت: در این چند روز اقشار مختلف مردم کشورمان و مسلمانان در کشورهای جهان اهانت رئیس جمهور فرانسه به پیامبر (ص) را محکوم کردند و تودهنی محکمی به دشمنان اسلام و قرآن زده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام تقوی کارشناس مسائل دینی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: دین اسلام دین کاملی است و برای سعادت بشر آمده است. انسان هایی که ضمیر پاک و روح خدا جو دارند به سوی دین اسلام هدایت می شوند و می توانند از هدایت های قرآن مجید، پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار استفاده کنند و سعادت دنیا و آخرت خود را تضمین کنند.

وی ادامه داد: انسانی مهربان‌تر، دوست‌داشتنی‌تر و محبوب‌تر از پیامبر اسلام در عالم نیست خداوند پیامبر(ص) را با دنیایی از عاطفه، مهربانی و اخلاقی خوش برای هدایت ما انسان‌ها فرستاد و او را به‌عنوان الگو به ما معرفی کرد.

تقوی بیان کرد: امروز دنیا، دنیای الگوهاست، جنگ، جنگ الگوهاست کشورها سعی می کنند الگوهای خود را به سایر کشورها تحمیل کنند اما قرآن به مسلمانان می فرماید اگر به دنبال هدایت و رستگاری هستید پیغمبر بهترین الگو و اسوه برای شما است.

این کارشناس مسائل دینی به مهمترین خصوصیت اخلاقی پیامبر اکرم (ص) اشاره کرد گفت: یکی از مهمترین و اصلی ترین خصوصیات پیامبر(ص) خوش خلق بودنشان است. پیامبراکرم (ص) با  اخلاق خوش توانست انسان ها را به سوی اسلام جذب کند. انسانهای که دل پاک دارند به سوی پیامبر و اسلام جذب می شوند اما کسانی که وجود پلید دارند نه تنها به پیامبر گرایش پیدا نمی کنند بلکه در بعضی اوقات مخالف پیامبر(ص) هستند.

وی تصریح کرد: معاویه ها، هارون ها ، ترامپ ها ، یزیدها، بوش ها، مکرون ها  ظاهری از انسان دارند اما در  باطن یک حیوان پلیدی هستند لذا طبیعی است که به پیامبر و اسلام اهانت کنند اما مسلمانان در طول تاریخ مخصوصا در زمان فعلی  با قیام و حرکت های خود و ابراز عشق به پیامبر تودهنی محکمی زده اند و این حیوان صفت ها هم سزای حرف های خود را خواهند دید.

تقوی با اشاره به اینکه آزادیخواهان جهان پاسخ اهانت به پیامبر(ص) را بی پاسخ نخواهند گذاشت گفت: در این چند روز اقشار مختلف مردم کشورمان و مسلمانان در کشورهای جهان اهانت رئیس جمهور فرانسه به پیامبر (ص) را محکوم کردند و تودهنی محکمی به دشمنان اسلام و قرآن زده اند.

تقوی خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند متعال عنایت بفرماید و ذخیره الهی خود را برای انسان ها ظاهر کنند تا انسان ها  در طول تاریخ از وجود انسان های پلید و خبیث نجات پیدا کنند و به سوی اسلام و پیامبر(ص) و دین الهی گرایش پیدا کنند.

انتهای پیام/

captcha