استقلال به دنبال کوبیدن میخِ «صدر»/ قلعه‌نویی در اندیشه بازگشت! امکان لحظه‌ای رؤیت بار مصرفی مشترکین صنعتی استان مرکزی فراهم شد حمله روحانی به مجلس درباره بودجه 1400 به‌منظور پنهان ماندن احکام اخیر دولت برای اصلاح‌طلبان است مغز متفکر عملیات کربلای ۵ چه کسی بود؟ شرایط کشور به هیچ وجه به وضعیت بی‌ثبات قبل باز نمی‌گردد، حتی با تداوم تحریم درخواست عجیب شرکت فایزر برای ارائه واکسن کرونا/ صحبت‌های رهبری درباره عدم خرید واکسن‌های آمریکا و انگلیس علمی است/ احتمال خرید واکسن از هند، چین، روسیه و کوبا یارانه کم یا زیاد می شود؟/ چکش کاری های نهایی مجلس و دولت بر بودجه تغییر لحن ریاض پس از عصر «ترامپ»: به دنبال توقف جنگ در یمن هستیم اگر حوثی‌ها بگذارند! درد زیر بغل نشانه ابتلا به کدام بیماری‌هاست؟ روحانی با جهانگیری و ظریف و زنگنه و ربیعی کار نکرد!/ معمای سیاسی انتخابات ۱۴۰۰ که مردم باید آن‌را حل کنند
شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
کد خبر: 79164
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی؛

500 پنل خورشيدي به مددجويان كميته امداد استان مرکزی واگذار مي شود

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: با هدف اشتغال و درآمدزایی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تفاهم اجرای 500 طرح نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 5 کیلو وات با مشارکت استانداری مرکزی، سازمان برنامه وبودجه و کمیته امداد با اعتبار 27 میلیارد و 500 میلیون تومان منعقد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مشهدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اجرای طرح پنل‌های خورشیدی برای خانوارهای تحت پوشش امداد گفت: با هدف اشتغال و درآمدزایی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی تفاهم اجرای 500 طرح نیروگاه  خورشیدی با ظرفیت 5 کیلو وات با مشارکت استانداری مرکزی، سازمان برنامه وبودجه و کمیته امداد با اعتبار 27 میلیارد و 500 میلیون تومان منعقدشده است.

مشهدی با اشاره به اینکه این طرح در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های محیطی مقرر شد به مدت دوسال اجرا می شود تصریح کرد: سال اول 250 طرح و در سال دوم نیز 250 طرح اجرا می شود و سرانه اجرای هر نیروگاه 55 میلیون تومان است.

وی افزود: برای اجرای این طرح مبلغ 20 میلیون تومان به صورت کمک بلاعوض دولت و 35 میلیون تومان از محل اعتبار صندوق کار آفرینی امید و توسعه مناطق محروم روستایی وعشایری در قالب تسهیلات  به مددجویان مجری طرح پرداخت می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه این طرح دارای بازدهی مناسبی برای تولید برق است که می‌تواند به عنوان یک فرصت استثنایی برای اشتغال و توانمندسازی خانوار‌های تحت حمایت  باشد، اظهار کرد: استفاده از انرژی پاک، جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر‌ها و تأمین معیشت مددجویان تحت حمایت از مزایای اجرای این طرح تولید برق خورشیدی است.

انتهای پیام/

captcha