بسیج نیروی کارآمد دارای طیفی از تخصص ها در کنار تعهد جهادی است/تبلور یافتن هسته های بسیج در سایر کشورها آلومینوم اراک - مس رفسنجان/ خطیبی و ربیعی به دنبال کسب اولین امتیاز لیگ برتری کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در اراک اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار نمایندگان فوتونیوز| پایش 500هکتار از تالاب میقان و دفن 45 لاشه پرنده بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند دیوار همیشه کوتاه آموزش و پرورش / سهم این وزارت خانه از سرانه پول ملی چقدر است؟ حزب‌الله عراق: آمریکا به دنبال «وقت‌کُشی» است / شرط مقاومت برای تداوم آتش بس تمام تغییرات کنکورهای ۱۴۰۰/ وزن آزمون دکتری ۲۴ساعته اصلاح شد پایتخت ۷ چگونه ساخته خواهد شد؟/ از دستمزد میلیاردی آقای بازیگر تا زمان پخش نامعلوم
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
کد خبر: 79148
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد/تعداد مبتلایان به 223 نفر رسید

مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش 223 نفر آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) اعلام کرد و گفت: تاکنون 11 نفر بر اثر بیماری کرونا در تفرش جان باخته اند. در حال حاضر 2 نفر بستری، 46 نفر ایزوله خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به تعداد مبتلایان کرونا در شهرستان تفرش گفت: از اوایل پاییز تعداد مبتلایان به بیماری کرونا افزایش یافته در برخی از روزها تعداد مبتلایان جدید به 10 نفر هم می رسد؛ این آمار از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بی سابقه بوده است.

دالوندی اظهار کرد: عدم رعایت مردم و حضور مبتلایان به خصوص در اماکن پر تردد سبب ابتلا دیگران به بیماری کرونا می شود. در صورت ادامه روند فعلی، افزایش ابتلا و آمار مرگ و میرهای شهرستان امری بعید نیست.

وی افزود: پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد و در شرایط محیطی و فصلی فعلی، رعایت دستورالعملهای بهداشتی و زدن ماسک می تواند منجر به مدیریت بیماری شود.

مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش 223 نفر آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) اعلام کرد و ادامه داد: تاکنون 11 نفر بر اثر بیماری کرونا در تفرش جان باخته اند. در حال حاضر 2 نفر بستری، 46 نفر ایزوله خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

دالوندی با اشاره به پر بودن ظرفیت بخش آی سی یو مراکز درمانی در سطح استان بیان کرد: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و استان، فعلا بخشهای آی سی یو در سطح مراکز درمانی استان پر است و پذیرش بیماران از سایر شهرهای استان برای آنها مقدور نیست. با توجه به نبود بخش آی سی یو در بیمارستان تفرش به همین دلیل در روند درمانی بیماران بدحال با مشکلات جدی روبرو هستیم.

وی به آخرین تصمیمات ستاد کرونا شهرستان تفرش اشاره و خاطر نشان کرد: اجباری شدن ماسک در سطح معابر عمومی، افزایش نظارتهای بهداشتی، گندزدایی سطح معابر عمومی، ارسال دستورالعملهای بهداشتی به ادارات بخشی از این تصمیمات است.

 انتهای پیام/

captcha