خدمت رسانی بی وقفه سپاه در مناطق زلزله زده غرب هرمزگان/ اعلام آمادگی سپاه امام سجاد (ع) در ساخت منازل تخریبی+فیلم ۳۹ تیم امداد و نجات در مناطق زلزله زده هرمزگان حضور یافتند/برنامه ریزی‌های لازم جهت تامین ۴۰۰۰ تخته موکت و ۷۵۰۰ تخته پتو صورت گرفته است+فیلم سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی‌ها چگونه مدیریت می‌شوند؟ جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است/ایجاد و تثبیت ۲۳۰۰ فرصت شغلی به همت بسیج در کارخانجات استان مرکزی مستاجران در دریای پرتلاطم اجاره/ تعیین نرخ دستوری راهگشا است؟ ادعای بلومبرگ: مذاکرات دوحه احتمالا بعد از دیدار منطقه‌ای بایدن از سر گرفته می‌شود قطع برق ریشه ۳۰ درصد محصولات کشاورزی را خشکاند! پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع جان باختن یک هم استانی و شناسایی 23 بیمار جدید کرونایی
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۰
کد خبر: 79125
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی:

طرح تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری در سه حوزه پیگیری می شود/ حساب‌های به‌دور از حسابرسی در اختیار رئیس‌جمهور و دفترش

نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری در سه حوزه حساب خاص رئیس‌جمهور، عملکرد مالی این نهاد از سال 92 تاکنون و استخدام‌های انجام‌شده صورت گیرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ طی هفته‌های اخیر حواشی ایجادشده در خصوص تخصیص ۱۲۰ میلیاردی سازمان برنامه‌وبودجه از یک حساب خاص به دانشکده محل کار دختر رئیس‌جمهور در دانشگاه شهید بهشتی و همچنین واریز 27 هزار میلیارد تومان به یک «حساب خاص» رئیس‌جمهور در سال 98 باعث شد تا نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای بررسی عملکرد مالی نهاد ریاست جمهوری جمع‌آوری امضا جهت تحقیق و تفحص از این نهاد را پیگیری کنند.

نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی؛

تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری در سه حوزه انجام می‌گیرد/ حساب‌های به‌دور از حسابرسی در اختیار رئیس‌جمهور و دفترش

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب در رابطه با طرح تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری گفت: اخباری منتشر می‌شود که حساب‌هایی در اختیار شخص رئیس‌جمهور و همچنین دفتر ایشان است که از حسابرسی‌ها به دور هستند و از طرفی مبالغ قابل‌توجهی به این حساب‌ها ورود و خروج دارد که به همین جهت طرح تحقیق و تفحصی از مجموعه تشکیلات ریاست جمهوری مطرح شد.

وی ادامه داد: در این تحقیق و تفحص همچنین گردش حساب‌های در اختیار شخص رئیس‌جمهور که دیوان محاسبات مجلس نیز از واریز مبلغی حدود 27 میلیارد تومان به آن خبر داده است بررسی خواهد شد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این تحقیق و تفحص برای این است که منشأ این حساب‌ها مشخص شود و کم و کیف آن‌ها به دست بیاید، همچنین حساب‌هایی در اختیار دفتر رئیس‌جمهور هستند که از این حساب‌های خاص استفاده‌هایی می‌شود و باید تعیین تکلیف شوند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس اظهار کرد: همچنین از طرفی در سال‌های اخیر جذب نیرو و استخدام‌هایی در حوزه نهاد ریاست جمهوری رقم خورده که شائبه‌هایی را به دنبال داشته است و موجب شد این طرح تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری در سه حوزه حساب خاص رئیس‌جمهور، عملکرد مالی این نهاد از سال 92 تاکنون و استخدام‌های انجام‌شده صورت گیرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار