ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
کد خبر: 79115
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
شهردار فرمهین :

25 هکتار از بافت های فرسوده شهر فرمهین نوسازی می شود

شهردار فرمهین گفت: امسال یک میلیارد ریال به منظور احیا و نوسازی 25 هكتار از بافت های فرسوده شهر فرمهین اختصاص یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛ رضا سربندی، شهردار فرمهین در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به احیای بافت های فرسوده شهر فرمهین گفت: امسال یک میلیارد ریال به منظور احیا و نوسازی 25 هكتار از بافت های فرسوده شهر فرمهین تخصیص یافته كه 15 هكتار آن در فرمهین و 10 هكتار در  محله شاه آباد این شهر است.

وی افزود: ارائه 120 متر جواز و انجام تخریب و آوار برداری به صورت رایگان توسط شهرداری و شورای شهر از جمله اقداماتی است كه امسال در این راستا انجام شده است.

سربندی اظهار کرد: كل مساحت فرمهین 450 هكتار است كه با توجه به نو بودن بافت، مشكل حاشیه نشینی و سكونتگاه غیر رسمی در این شهرستان وجود ندارد.

شهردار فرمهین گفت: عمده ترین بافت فرسوده در محله بافت قدیم فرمهین و شاه آباد است و هزینه احیای آن بر مبنای برنامه هدفمند از منابع داخلی شهرداری تامین می شود.

وی گفت: ارائه 200 میلیون ریال تسهیلات بدون بهره توسط بانك های عامل را از اقدامات موثر در راستای احیای بافت های فرسوده در شهر فرمهین است.

سربندی افزود: 10 مورد تخریب و آوار برداری در بافت فرسوده فرمهین از اقداماتی است كه امسال انجام شده است.

شهردار فرمهین اظهار كرد: تجهیز و تكمیل پارك محله ای بافت قدیم فرمهین، نوسازی (استخر منبع تامین آب كشاورزی) بافت قدیم شاه آباد، جدول گذاری و سنگ چینی جوی های بافت قدیم و آسفالت معابر باقی مانده از اقدامات در دست اجرای شهرداری در سطح شهر فرمهین است.

وی هدف از احیای بافت های فرسوده فراهان را آراستگی و زیبا سازی شهری عنوان كرد و خاطرنشان کرد: دولت نیز با فراهم كردن امكانات در شهرهای كوچك می تواند در راستای تعهد مردم به محل زندگی و جلوگیری از مهاجرت گام های اساسی بردارد.

انتهای پیام/

captcha