پوستر| بسیج؛ ولایت، انقلاب و تمدن‌ساز از مطالعات کاربردی درباره کاهش آلودگی هوای اراک تا بهینه سازی دستگاه تنفس کرونایی ها اصلاح ساختار بودجه حتماً باید اتفاق بیفتد/ فروش اموال دولت و واگذاری ها به‌ درستی پیش نرفت گزارش تصویری| پادشاه فصل ها، پاییز چرا شورای هماهنگی اقتصادی قوا تشکیل نمی‌شود؟ / واکسن کرونا کِی به ایرانی‌ها می‌رسد / آخرین تلاش علیه تورم از ماشین سواری استقلالی‌ها و داغ شدن تنور مسابقات لیگ برتر تا نگرانی ۲۲ میلیارد تومانی پرسپولیسی‌ها ۹ فوتی و شناسایی ۲۴۴مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی دیابت و فشارخون بالا خطر عوارض مغزی کووید ۱۹ را افزایش می دهند راز قتل خانم شازندی پس از 5 سال بر ملا شد/ سرقت طلاجات، انگیزه قتل قدردانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی از رهبر معظم انقلاب
سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
کد خبر: 78947
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶

محدودیت‌های کرونایی در استان مرکزی تمدید شد

مدیر کل پدافند غیر عامل استان مرکزی از تمدید محدودیت های کرونایی در استان مرکزی به مدت یک هفته دیگر (3 الی 9 آبان ماه) خبر داد .

به گزارش دیار آفتاب؛ فراهانی مدیر کل پدافند غیر عامل استان مرکزی از تمدید محدودیت های کرونایی در استان مرکزی به مدت یک هفته دیگر (3 الی 9 آبان ماه) خبر داد و گفت: با توجه به ادامه روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در استان، محدودیت های کرونایی از قبیل دورکاری ادارات و تعطیلی برخی مراکز در هفته جاری هم ادامه خواهد داشت.

فراهانی اظهار کرد: استان مرکزی به لحاظ شیوع کرونا وضعیت مناسبی ندارد و به همین علت تمام مدارس، مهدهای کودک و باشگاه‌های ورزشی استان این هفته هم تعطیل خواهند بود.

وی ادامه داد: با وجود الزامی شدن استفاده از ماسک از درب منزل برخی افراد همچنان نسبت به این مهم بی‌توجه هستند و ما برای حفظ سلامتی مردم با متخلفان برخورد قاطع خواهیم کرد.

فراهانی در خصوص دورکاری کارمندان ادارات گفت: در این ایام تنها دو سوم کارمندان موظف به حضور در محل کار خود هستند و یک سوم دیگر باید بدون حضور فیزیکی در محل کار وظایف خود را از منزل انجام دهند.

تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون در استان مرکزی به ۲۰۹۷۱ نفر رسیده و 772 نفر هم تا کنون فوت کرده اند.

انتهای پیام/

captcha