استقلال به دنبال کوبیدن میخِ «صدر»/ قلعه‌نویی در اندیشه بازگشت! امکان لحظه‌ای رؤیت بار مصرفی مشترکین صنعتی استان مرکزی فراهم شد حمله روحانی به مجلس درباره بودجه 1400 به‌منظور پنهان ماندن احکام اخیر دولت برای اصلاح‌طلبان است مغز متفکر عملیات کربلای ۵ چه کسی بود؟ شرایط کشور به هیچ وجه به وضعیت بی‌ثبات قبل باز نمی‌گردد، حتی با تداوم تحریم درخواست عجیب شرکت فایزر برای ارائه واکسن کرونا/ صحبت‌های رهبری درباره عدم خرید واکسن‌های آمریکا و انگلیس علمی است/ احتمال خرید واکسن از هند، چین، روسیه و کوبا یارانه کم یا زیاد می شود؟/ چکش کاری های نهایی مجلس و دولت بر بودجه تغییر لحن ریاض پس از عصر «ترامپ»: به دنبال توقف جنگ در یمن هستیم اگر حوثی‌ها بگذارند! درد زیر بغل نشانه ابتلا به کدام بیماری‌هاست؟ روحانی با جهانگیری و ظریف و زنگنه و ربیعی کار نکرد!/ معمای سیاسی انتخابات ۱۴۰۰ که مردم باید آن‌را حل کنند
شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
کد خبر: 78920
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:

احیای جان یک انسان در مجموعه هلال احمر یک عبادت و توفیق بزرگ است

نصیری با اشاره به اینکه احیای جان یک انسان در مجموعه هلال احمر یک عبادت و توفیق بزرگ است و همه باید قدر این فرصت ارزشمند را به خوبی بدانیم افزود: شعار و آرمان بلند سازمان هلال احمر دعای شریف" أَمَّنْ یجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَیکشِفُ السُّوءَ" است و این راه بسیار مقدسی است که باید قدر و شان جایگاه خود را به خوبی بدانیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر امروز در مراسم معرفی مدیرعامل هلال احمر استان مرکزی گفت: استان مرکزی یک استان پرخاطره و حادثه خیز است که در طول این سال ها با وجود حوادث بزرگی همچون سیل و زلزله و کرونا علاوه بر خدمت به خود استان به استان های دیگر خدمات خوبی ارائه کرده است.

نصیری اظهار کرد: هلال احمر یک سازمان و نهاد اجتماعی است و اجتماعی بودن این نهاد مردمی فراگیری و همه جانبه بودن آن را می رساند که در ابعاد و عرصه های مختلف به مردم خدمت رسانی می کند.

وی ادامه داد: هلال احمر یک سازمانی کاملا خدوم است که به طور مستقیم به مردم در شرایط سخت و عادی خدمت رسانی می کند و امروز خدمت به مردم در این سازمان یک عبادت محسوب می شود.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر بیان کرد: نیازمندان به خدمت در حوزه های بهداشتی، درمانی و جاده ای به هلال احمر مراجعه می کنند و انتظار ارائه خدمت دارند و این خدمت بی منت به مردم شریف ایران اسلامی خود تداوم راه شهدا و در راس آنها سیدالشهدا(ع) است که اهمیت کار در این جمعیت را بسیار بیشتر کرده است.

نصیری با اشاره به اینکه احیای جان یک انسان در مجموعه هلال احمر یک عبادت و توفیق بزرگ است و همه باید قدر این فرصت ارزشمند را به خوبی بدانیم افزود: شعار و آرمان بلند سازمان هلال احمر دعای شریف" أَمَّنْ یجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَیکشِفُ السُّوءَ" است و این راه بسیار مقدسی است که باید قدر و شان جایگاه خود را به خوبی بدانیم.

وی گفت: تکریم و معارفه در جمعیت هلال احمر یک جابه جایی نخبگانی محسوب می شود چراکه این سازمان قطعا از مدیران باتجربه خود در جایگاه های دیگر به خوبی استفاده می کند.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ادامه داد: استان مرکزی در بحث جمع آوری کمک های مردمی در طول این سال ها رتبه سوم و در بحث اجرای طرح های خیرمحور رتبه اول را کسب کرده و این نشان دهنده پیشگامی مردم شریف استان در خدمت رسانی و کمک به هموطنان است.

نصیری بیان کرد: استان مرکزی یک استان خیرخیز در کشور محسوب می شود چراکه در مجمع خیرین کشور از ۷ عضو اصلی ۴ عضو آن از استان مرکزی هستند و نام آنها در عرصه خدمت رسانی به مردم همواره می درخشد و در صحنه های مختلف همیشه پیش قدم هستند.

وی بیان کرد: استان مرکزی در بحث ارائه خدمت توسط تیم پزشکی رتبه برتر در کشور دارد که نمونه آن خدمت رسانی پزشکی به مردم سیستان و بلوچستان بود.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: ارائه خدمات گسترده استان مرکزی به مردم آسیب دیده سیستان و بلوچستان یک کارنامه درخشان برای استان به ثبت رسانده چراکه تیم خدمت رسانی استان مرکزی بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر را با خودرو برای خدمت به مردم طی کردند و این بسیار قابل تقدیر است.

در پایان این مراسم علیرضا محمودی به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی معرفی و از خدمات محمدی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

captcha