ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹
کد خبر: 78890
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان عنوان کرد

تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان/ کمبود تخت ICU ویژه بیماران کرونا

حجتی رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان گفت: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان و همچنین افزایش آمار ابتلا به کرونا، مجبور به بستری بیماران بخش ICU در بخش‌های دیگر هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا حجتی، رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم، کاهش و برودت هوا و همراه شدن آنفولانزا و سرماخوردگی های فصلی به شدت بر تعداد بیماران این بیمارستان افزوده است.

وی افزود: شهرستان فراهان جزو شهرستان های سالمند استان مرکزی است و رفت و آمدهای مکرر وضعیت این شهرستان را شکننده تر می کند.

رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان اظهار کرد: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان و همچنین افزایش آمار ابتلا، اغلب بیماران مراجعه کننده نیازمند بستری در بخش های ویژه بوده و با توجه به محدودیت بخش ICU، مجبور به بستری این بیماران در بخش‌های دیگر هستیم.

حجتی خاطرنشان کرد: رعایت نکات ساده و پر اهمیت بهداشتی از جمله زدن‌ماسک، شست‌وشوی مرتب دست ها و رعایت فاصله ایمن اجتماعی، کمک کننده و یاری رسان به کادر بهداشتی و درمانی بوده و همچنین از سلامت خود افراد نیز محافظت می کند.

انتهای پیام/

captcha