اعلام رنگ‌بندی جدید کرونایی استان مرکزی/ ۶ شهرستان آبی، ۶ شهرستان زرد وجود 8 مدرسه کانکسی در خنداب/ دانش آموزان «میثم آباد» دهه فجر صاحب مدرسه می‌شوند مجلس به حاشیه‌ ها و حاشیه‌سازی‌ها توجه نمی‌کنند/کار رئیس دفتر تلفن زدن و تلفن جواب دادن است بیش از یک‌میلیون قطعه جوجه ریزی در خنداب صورت گرفته است/ واکسیناسیون ۱۱۰ هزار قطعه مرغ بومی علیه بیماری نیوکاسل ۱۹۰ هزار دام در فراهان استان مرکزی ایمن‌سازی شدند از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا و باج ۱۵۰ هزار دلاری پرسپولیس تا سهم خواهی استقلالی‌ها از لیگ برتر ماجرای تخلف ۶۰۰ میلیاردی در فرحزاد / حادثه در کمین ۴ هزار مدرسه کانکسی / صدای پای پیک چهارم کرونا طرح استیضاح شهردار اراک کلید خورد خیز قیمت سکه و دلار؛ رشد بورس تا کجا ادامه دارد؟ دشمن با لبخند و غضب به دشمنی خود ادامه می دهد
شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
کد خبر: 78869
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
مدیر امور آب و فاضلاب فراهان:

اصلاح و توسعه 9 هزار متر از خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب فراهان انجام شد

مدیر امور آب و فاضلاب فراهان از اصلاح و توسعه خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب در شهر فرمهین و روستاهای این شهرستان به طول بیش از ۹ هزار متر در ۶ ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مسعود عالی، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر از اصلاح و توسعه خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب در شهر فرمهین و روستاهای این شهرستان به طول بیش از ۹ هزار متر در ۶ ماهه امسال خبر داد.

وی افزود: در نیمه نخست امسال، خط انتقال آب شهر فرمهین به طول دو هزار متر اجرا شد و همچنین به منظور ارائه خدمات به ساکنین شهرک های جدیدالحداث این شهر، یک هزارو ۲۳۰ متر شبکه توزیع آب توسعه پیدا کرده است.

عالی با اشاره به اصلاح و توسعه شبکه های فرسوده در روستاهای این شهرستان به طول ۶ هزار متر اظهارکرد: به منظور رفاه حال روستاییان این اقدامات همزمان با آسفالت ریزی و بهسازی معابر روستاها صورت گرفت.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان گفت: به منظور ارتقاء کیفی آب در سطح شهرستان  ۴ دستگاه گندزدایی دوزینگ پمپ (آب ژاول ) جایگزین دستگاه های کلرزن های گازی شدند.

وی خاطرنشان کرد: در نیمه نخست امسال ۶۰ فقره انشعاب غیر مجاز آب در این شهرستان شناسایی و ساماندهی شد.

انتهای پیام/

captcha