۱۵ فوتی و شناسایی ۲۲۲مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آزادی ۲ هزار و ۴۹۳ زندانی غیر عمد با مشارکت قوه قضائیه در سال جاری/ تا پایان هفته بسیج ۱۰۰۰ زندانی آزاد خواهند شد مشکل کشور، نداشتن راهکار نیست نیازمند همت، شجاعت و اهتمام جدی هستیم/ مسیر رفع تحریم را یک‌بار امتحان کردیم اما به نتیجه ای نرسید نیروهای بسیج اصناف برای تنظیم بازار آمادگی دارند/ ظرفیت بسیج برای صادرات ماسک تشکیل قرارگاه جهادی سلامت در 25 محله ساوه/توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در رزمایش کمک‌های مومنانه تفکر بسیجی برای ملت نقطه اتکا، اعتماد و آرامش درونی است ‌ورود ۷۰ دستگاه ناوگان تولید داخل به شبکه ریلی‌/ افتتاح لکوموتیو داخلی «پارس 33» «انرژی هسته‌ای» چگونه به رینگ مبارزه با کرونا آمد؟ نحوه ثبت‌نام متقاضیان وام یک میلیونی/ یارانه کمک معیشتی به 30 میلیون نفر پرداخت می‌شود کمبود ویتامین D خطر ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهد
سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۶
کد خبر: 78851
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد

رشد 101 درصدی کمک‌های مردمی فراهان به نیازمندان

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: مردم این شهرستان در ۶ماهه نخست امسال سه میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته 101 درصد رشد داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حافظ کمال؛ رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: مردم این شهرستان در ۶ماهه نخست امسال سه میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته 101 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه کمک‌های مردم نیک اندیش شهرستان فراهان گره گشای بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان است افزود: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگ تری داشتند.

حافظ کمال اظهارکرد: از درآمدهای جذب شده در نیم نخست امسال حدود دو میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان کمکهای مبتنی بر نیاز، ۷۹۵میلیون تومان زکات و کفارات، ۳۴۴میلیون تومان برای ایتام و محسنین و ۹۹ میلیون تومان صدقات بوده است.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اهمیت مرکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان گفت: از درآمد مذکور در ۶ماهه ابتدایی امسال ۹۷۲میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، اکرام ایتام ، کمکهای مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی با تاکید بر استفاده از شیوه‌های نوین والکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* بصورت مستقیم وجوه خود را برای کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.

انتهای پیام/

captcha