۱۸ فوتی و شناسایی ۴۰۰مورد مبتلا به کرونا ویروس  در استان مرکزی آزادیخواهان جهان پاسخ اهانت به پیامبر(ص) را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت ۸ نوشیدنی گیاهی که آب روی آتش برای گلودرد هستند تصاویر/رونمایی از تجهیزات لجستیکی باز تولید ارتش دست و پازدن مکرون برای پیروزی در انتخابات فرانسه قالیباف: حاکمان برخی کشورهای اسلامی پایه گذار تفرقه در امت اسلام شدند هدف از وحدت میان شیعه و سنی/ کدام امام بهترین الگوی ایجاد وحدت هستند؟ اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان زندان‌ها پس از ۸ سال عدم نظارت؛ عامل کوچک‌شدن سفره نخل‌داران و بزرگ‌شدن جیب دلالان/ گلایه‌هایی که شنیده نمی‌شود هزاران شبه‌نظامی طرفدار ترامپ برای جنگ داخلی آمریکا آماده می‌شوند +‌ تصاویر
جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
کد خبر: 78676
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵

برای سومین روز متوالی هوای اراک ناسالم شد

شاخص کیفیت هوای اراک امروز جمعه برای سومین روز متوالی برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاخص کیفیت هوای اراک امروز جمعه برای گروه‌های حساس ناسالم است. براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، شاخص کیفیت هوای اراک از ساعت ۹ صبح روز جاری تاکنون شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می دهد.

آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢/٥ میکرون است و بالاترین شاخص آلودگی با عدد ۱۱۷ مربوط به ایستگاه استانداری واقع در میدان حافظیه را ثبت کرده است.

از این‌رو توصیه می‌شود تمام بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا خودداری کنند.

اراک یکی از هشت کلانشهر آلوده کشور است که از ابتدای امسال تاکنون 17 روز ناسالم در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

انتهای پیام/

captcha