۵ خودروی سواری ۴ ستاره کیفیت گرفتند سردار پاکپور: نسبت به امنیت مردم کشورمان با کسی تعارف نداریم/ برای تمامیت ارضی کشورها احترام قائلیم مدیرعامل آپارات به خاطر انتشار کدام ویدئو بازداشت شد؟ الکترونیکی شدن انتخابات ۱۴۰۰ تا آخر آبان تعیین تکلیف می‌شود فرودگاه «ابها» در عربستان هدف حمله پهپادی قرار گرفت قضیه تصویر مخوف «مو مو» چیست؟ قتل یک بی‌گناه دیگر به دست پلیس آمریکا/ شلیک مرگبار افسر پلیس «ایلینوی» به یک جوان سیاهپوست غیرمسلح افزایش نرخ سود بانکی در دستور کار شورای پول و اعتبار نیست وضعیت کرونای چهار شهرستان استان مرکزی بحرانی و تهدید آمیز است زمان اعطای کارت اعتباری سهام عدالت مشخص شد/ سود سهامداران غیر مستقیم کِی واریز می‌شود؟
یکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
کد خبر: 78635
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

نظارت میدانی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات فراهان

در بازدید میدانی سرپرست فرمانداری فراهان از ادارت شهرستان به منظور چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی، برخی از ادارت فراهان تذکر گرفتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  فراهان خبر؛ معمارنیا، سرپرست فرمانداری فراهان به همراه رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از کارشناسان بهداشت در راستای چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی از برخی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدیدها گفت: حضور در ادارات به منظور بررسی وضعیت دستگاهها، کارمندان، ارباب رجوع و افراد مشغول فعالیت در این مجموعه ها با توجه به شیوع ویروس کرونا بررسی رعایت پروتکلهای بهداشتی نیز از دیگر اهداف بازدیدهای سرزده از ادارات است.

معمارنیا افزود: در بازدید صورت گرفته امروز، وضعیت رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در ادارات یاد شده مطلوب و قابل قبول ارزیابی شد.

رئیس قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در شهرستان فراهان اظهارکرد: برخی ادارات و موسسات در شهرستان کار پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کنند اما برخی از ادارات که اسامی آنها محفوظ است به خاطر رعایت نکردن پروتکلهای بهداشتی مانند استفاده از ماسک توسط کارکنان و ارباب رجوع تذکر گرفته‌اند.

وی ضمن یادآوری و بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی خاطرنشان کرد: همه ادارات با توجه به شیوع کرونا ویروس موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند.

انتهای پیام/

captcha