۵ خودروی سواری ۴ ستاره کیفیت گرفتند سردار پاکپور: نسبت به امنیت مردم کشورمان با کسی تعارف نداریم/ برای تمامیت ارضی کشورها احترام قائلیم مدیرعامل آپارات به خاطر انتشار کدام ویدئو بازداشت شد؟ الکترونیکی شدن انتخابات ۱۴۰۰ تا آخر آبان تعیین تکلیف می‌شود فرودگاه «ابها» در عربستان هدف حمله پهپادی قرار گرفت قضیه تصویر مخوف «مو مو» چیست؟ قتل یک بی‌گناه دیگر به دست پلیس آمریکا/ شلیک مرگبار افسر پلیس «ایلینوی» به یک جوان سیاهپوست غیرمسلح افزایش نرخ سود بانکی در دستور کار شورای پول و اعتبار نیست وضعیت کرونای چهار شهرستان استان مرکزی بحرانی و تهدید آمیز است زمان اعطای کارت اعتباری سهام عدالت مشخص شد/ سود سهامداران غیر مستقیم کِی واریز می‌شود؟
یکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
کد خبر: 78631
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خبر داد

ضدعفونی معابر شهر تفرش با مشارکت گروههای جهادی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به برگزاری رزمایش ضدعفونی معابر و اماکن در شهرستان تفرش گفت: با توجه به شیوع گسترده موج سوم کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری رزمایش پدافند زیستی با رویکرد ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی در سطح شهرستان برگزار می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهدی میرهادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به برگزاری رزمایش ضدعفونی معابر و اماکن در شهرستان تفرش گفت: با توجه به شیوع گسترده موج سوم کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری رزمایش پدافند زیستی با رویکرد ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی در سطح شهرستان برگزار می شود.

میرهادی اظهار کرد: این رزمایش با همکاری ستاد کرونا شهرستان و با حضور گروههای جهادی و نیروهایی از سایر ادارات در روز پنج شنبه ۲۴ مهرماه در سطح شهرستان انجام می شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا گروه های جهادی در زمینه های مختلفی برای مقابله با این ویروس منحوس گام برداشته اند افزود: مهمترین آنها را می توان تولید و توزیع ماسک، ضد عفونی معابر، بسته بندی الکل و بسته بندی و توزیع کمکهای مومنانه عنوان کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و با تشکیل ۶ کارگاه تولید ماسک بیش از  ۴۰ هزار ماسک در شهرستان تولید و توزیع شده و با توجه به اعلام نیازی که وجود دارد هم اکنون ۴ کارگاه فعال برای تولید ماسک فعال هستند.

میرهادی خاطر نشان کرد: همچنین در طی 7 مرحله انجام رزمایش کمک مومنانه در سطح شهرستان تفرش تا به امروز بیش از  ۴ هزار بسته معیشتی با مشارکت گروههای جهادی به ولی نعمتان انقلاب و افراد آسیب دیده از کرونا تقدیم شده است و امیدواریم با همت بیشتر مردم و خیرین این اقدام خدا پسندانه تا پایان این ویروس منحوس ادامه دار باشد.

انتهای پیام/

captcha