۵ خودروی سواری ۴ ستاره کیفیت گرفتند سردار پاکپور: نسبت به امنیت مردم کشورمان با کسی تعارف نداریم/ برای تمامیت ارضی کشورها احترام قائلیم مدیرعامل آپارات به خاطر انتشار کدام ویدئو بازداشت شد؟ الکترونیکی شدن انتخابات ۱۴۰۰ تا آخر آبان تعیین تکلیف می‌شود فرودگاه «ابها» در عربستان هدف حمله پهپادی قرار گرفت قضیه تصویر مخوف «مو مو» چیست؟ قتل یک بی‌گناه دیگر به دست پلیس آمریکا/ شلیک مرگبار افسر پلیس «ایلینوی» به یک جوان سیاهپوست غیرمسلح افزایش نرخ سود بانکی در دستور کار شورای پول و اعتبار نیست وضعیت کرونای چهار شهرستان استان مرکزی بحرانی و تهدید آمیز است زمان اعطای کارت اعتباری سهام عدالت مشخص شد/ سود سهامداران غیر مستقیم کِی واریز می‌شود؟
یکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷
کد خبر: 78536
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

مجمع انتخاباتی هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان مرکزی برگزار شد

امینی به عنوان رئیس هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان مرکزی انتخاب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجمع انتخاباتی هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان با حضور مدیرکل و اعضای مجمع با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار شد و با رأی اعضای مجمع کیانوش امینی به عنوان رئیس هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء استان مرکزی انتخاب شد.

امینی در مجمع انتخاباتی این هیئت ورزشی، فعالیت‌های خود را برنامه محور و مبتنی بر خرد جمعی کلیه اعضای مجمع دانست و گفت: کلیه برنامه‌ها با توجه به نیاز ورزشکاران این هیئت و با جذب اسپانسرهای مالی انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی جامعه و شرایط اقتصادی ویژه‌ای که بر کشور حاکم است، تمام سعی خود را خواهیم کرد تا این قشر خاص از ورزش از برکات و ثمرات آن در جامعه بهره مند شوند.

وی افزود: بعد از بررسی توانمندی‌های موجود در ورزشکاران استان جهت مدال آوری، با رعایت مسائل و مباحث بهداشتی در آینده نزدیک اقدام به برگزاری یک مسابقه استانی در رشته های زیرمجموعه خواهیم کرد.

کیانوش امینی با ۱۳ رأی موافق و یک رأی ممتنع سکان‌دار این هیئت ورزشی شد.

captcha