افزایش 17 هزار و 469 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات 9.4 هزار میلیارد تومان شد هوای اراک برای هفدهمین روز متوالی در شرایط ناسالم قرار دارد تفاوت زندگی رونالدو و مسی پس از شهرت + عکس کشف 100 هزار نخ سیگار قاچاق از عامل توزیع دخانیات قاچاق در اراک سوءاستفاده از اعتماد فامیلی عامل سرقت کارت بانکی خانه صنایع دستی در اراک راه اندازی شد ساختار اجتماعی خشن و نژادپرستانه، افول آمریکا را نزدیک‌تر کرده است دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در محلات برای رفع مشکلات نباید چشم به بیگانگان و عناصر خارجی داشت/ توجه به مسائل بهداشتی در بیماری کرونا باید مقدم بر درمان باشد احتکار 800 تن جو و ذرت دامی در يك مرغداری
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
کد خبر: 78052
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴

دستورالعمل ترمیم معدل دانشجویان دانشگاه آزاد در شرایط کرونایی اعلام شد

دستورالعمل ترمیم معدل دانشجویان در شرایط کرونایی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو دانشگاه ازاد اسلامی طی بخشنامه‌ای دستورالعمل ترمیم معدل دانشجویان دانشگاه آزاد در شرایط کرونایی را اعلام کرد.

با توجه عدم برگزاری هیچ آزمونی در اردیبهشت ماه سال ۹۹، برای برگزاری آزمون‌ها در خرداد ماه به بعد نیز در هفته‌های آتی بسته به شرایط کل کشور تصمیم گیری و حداقل یک ماه قبل از آزمون اطلاع رسانی خواهد شد.

ضوابط مرتبط با امور آموزشی دانشجویان غیرپزشکی

از تاریخ ۱۶ فروردین ماه ۹۹  حضور کلیه دانشجویان در کلاس درس مجازی تابع ضوابط و مقررات آموزشی است. پیرو بخشنامه مورخ ۱۰ فروردین ۹۹  وزارت عتف و مصوب مورخ ۱۷ فروردین ماه ۹۹ ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا دروس نظری و بخش نظری دروس نظری – عملی کلیه مقاطع تحصیلی در نیم سال دوم ۹۸-۹۹ به صورت مجازی و با هماهنگی مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی دانشگاه برگزار شود.

در مواردی که واحد/ مرکز دانشگاهی امکان (سخت افزار و نرم افزار) برگزاری کلاس از جمله دروس معارف به صورت مجازی دارند، برگزاری کلاس‌ها توسط واحد/ مرکز پس از تایید ستاد آموزش مجازی استان و اعلام به ستاد مرکزی آموزش مجازی سازمان بلامانع است.

واحد‌ها و مراکز دانشگاهی می‌توانند از تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۹  کلاس‌های تحصیلات تکمیلی را به صورت حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نمایند. کلاس‌های حضوری مقاطع کاردانی و کارشناسی کماکان به صورت مجازی بوده و در صورت اعلام ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر عادی شدن وضعیت، به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

آن دسته از دانشجویانی که در کلاس‌های مجازی شرکت کرده و تا سقف سه درس و حداکثر شش واحد را در دوره کاردانی و کارشناسی، نمرات کمتر از ۱۲ و در دوره تحصیلات تکمیلی نمره کمتر از ۱۴ کسب کنند، می‌توانند تا پایان سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ مازاد بر واحد‌های انتخابی مجددا بدون پرداخت شهریه انتخاب واحد کرده و نمره خود را جبران کنند. مسئول برنامه ریزی و اجرایی کردن مناسب این سیاست معاونین آموزشی واحد‌ها خواهند بود.

دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی پس از امتحانات دروس نظری، با هماهنگی حوزه آموزش واحد‌های دانشگاهی طی برنامه اعلامی در ترم تابستان صورت گرفته و نمره درس در نیم سال دوم ۹۸-۹۹ ثبت خواهد شد.

در زمان شروع آموزش حضوری، واحد‌ها و مراکز آموزشی می‌توانند روز‌های فوق العاده، ترجیحا پنجشنبه و جمعه نسبت به انجام فعالیت‌های آموزشی (برگزاری کلاس درس) و امور پژوهشی اقدام کنند.

آزمون ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی (بخش کتبی و شفاهی) نیمسال دوم ۹۸-۹۹ باید ظرف مدت ۱۰ روز کاری به پیوسته از تاریخ ۲۸ تیرماه ۹۹ لغایت ۸ مرداد ماه ۹۹ برگزار شود.

دستورالعمل ترمیم معدل دانشجویان دانشگاه آزاد در شرایط کرونایی اعلام شد

انتهای پیام/

captcha