۸ نوشیدنی گیاهی که آب روی آتش برای گلودرد هستند تصاویر/رونمایی از تجهیزات لجستیکی باز تولید ارتش دست و پازدن مکرون برای پیروزی در انتخابات فرانسه قالیباف: حاکمان برخی کشورهای اسلامی پایه گذار تفرقه در امت اسلام شدند هدف از وحدت میان شیعه و سنی/ کدام امام بهترین الگوی ایجاد وحدت هستند؟ اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان زندان‌ها پس از ۸ سال عدم نظارت؛ عامل کوچک‌شدن سفره نخل‌داران و بزرگ‌شدن جیب دلالان/ گلایه‌هایی که شنیده نمی‌شود هزاران شبه‌نظامی طرفدار ترامپ برای جنگ داخلی آمریکا آماده می‌شوند +‌ تصاویر گزارش| مرثیه‌سرایی برای کم آبی سیستان و بلوچستان انتها ندارد / مردمی که از آب چهارپایان می‌نوشند! کشف جدیدترین فاجعه کرونا در بدن انسان
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
کد خبر: 78009
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴

روند کاهش دما تا فردا تداوم خواهد یافت

کارشناس هوااشناسی استان مرکزی اعلام کرد به دلیل عبور امواج کم دامنه لایه های میانی جو افزایش ناپایداری هوا طی روزهای آتی تا روز پنجشنبه پیش بینی می شد.

به گزارش دیار آفتاب؛کارشناس هوااشناسی استان مرکزی اعلام کرد: به دلیل عبور امواج کم دامنه لایه های میانی جو افزایش ناپایداری هوا طی روزهای آتی تا روز پنجشنبه پیش بینی می شد.

این ناپایداری ها منجر به رشد ابر در ساعات بعدازظهر و احتمال وقوع رگبار های ضعیف و پراکنده عمدتا در ساعات بعدازظهر و شب فردا چهارشنبه و بعدازظهر پنجشنبه و احتمال افزایش موقتی سرعت باد خواهد شد.

هر چند احتمال این رگبار ها ضعیف پیش بینی شده است اما با توجه به شرایط فصلی در صورت وقوع می تواند منجر به خسارت به برخی از محصولات کشاورزی شود.

انتهای پیام/

captcha