هزاران شبه‌نظامی طرفدار ترامپ برای جنگ داخلی آمریکا آماده می‌شوند +‌ تصاویر گزارش| مرثیه‌سرایی برای کم آبی سیستان و بلوچستان انتها ندارد / مردمی که از آب چهارپایان می‌نوشند! کشف جدیدترین فاجعه کرونا در بدن انسان فریاد خشم دانشگاهیان و حوزویان در پی توهین به پیامبر اسلام آیت‌الله مکارم در پیامی به کنفرانس وحدت: هرگونه تلاش برای وحدت، عبادت است تخصیص ناعادلانه ارز و بی تفاوتی به هشدارها در مورد کمبود روغن ایجاد اشتغال، تهیه مسکن و جهیزیه در گام سوم کمک‌های مومنانه/ ۳۸۰ درمانگاه بسیج آماده ارائه خدمت به ۳ وزیر بهداشت هشدار ماجرایی مثل کرونا داده شده بود/ راه‌حل کاهش تلفات، ساکن کردن جمعیت است یارانه جدید در راه است/ منابع کالابرگ الکترونیک از کجا تامین می شود؟ پشت پرده ماسک های روزهای کرونایی/ ماسک استاندارد را بشناسیم
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
کد خبر: 77998
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

افزایش سقف وام قرض‌الحسنه به ۳۰ میلیون تومان +بخشنامه

با تصمیم بانک مرکزی، سقف وام قرض‌الحسنه بانک‌ها از ۲۰ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو، بانک مرکزی در بخشنامه‌ای خطاب به مدیران عامل بانک‌های قرض الحسنه رسالت و مهر ایران، از افزایش سقف وام قرض الحسنه به ۳۰ میلیون تومان خبر داد.

گفتنی است، طبق تبصره یک ماده ۳۵ «دستورالعمل اجرایی تأسیس و فعالیت بانک‌های قرض‌الحسنه و نظارت بر آن» بانک مرکزی می‌تواند با توجه به تورم در مبلغ موضوع این ماده تجدیدنظر کند.

با استناد به این تبصره، کمیسیون مقررات و نظارت موسسات اعتباری بانک مرکزی در هفدهمین جلسه خود مقرر کرد که سقف وام قرض‌الحسنه بانک‌های قرض‌الحسنه از دویست میلیون ریال به سیصد میلیون ریال افزایش یابد.

افزایش سقف وام قرض‌الحسنه به ۳۰ میلیون تومان +بخشنامه

انتهای پیام/

captcha