تهدید عاملان ترور سردار سلیمانی در خاک آمریکا طرح تکمیلی بسیج برای مقابله با کرونا از ۲۰ آبان آغاز می‌شود/ قطع زنجیره ویروس از طریق بیماریابی با تکیه بر همه ظرفیت‌های انسانی مجموع مبتلایان به کرونا در کشور از ۶۰۰ هزار نفر عبور کرد/ درگذشت ۳۶۵ هم‌وطن قیمت طلا و ارز همچنان کاهش می یابد/ بورس چه زمانی روی خوش نشان می دهد؟ دادگاه آمریکایی به اتهام ترور برای بن سلمان احضاریه ارسال کرد رهبر معظم انقلاب آزادی واقعی را به فرانسه گوش زد کردند/ نام اهانت، آزار و نفرت پراکنی «آزادی بیان» است؟ ۴ علت نفخ معده را بشناسید ماجرای رسوب ۲۰۰ هزار تن برنج در بنادر/ مشکل از جانب گمرک و وزارت صمت است برنامه غذایی رونالدو در طول یک روز سرلشکر سلامی: پایگاه‌های بسیج به پایگاه حافظان سلامت تبدیل می‌شود/ ارائه بسته‌های معیشتی به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا
جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
کد خبر: 77893
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

کشف 26 کيلو هروئين در دستگيري اعضاي باند قاچاق مواد مخدر در استان مركزي

فرمانده انتظامي استان از دستگيري اعضاي يك باند قاچاق مواد مخدر و كشف 26 كيلوگرم هروئين در عمليات دستگيري اين افراد در اراك خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمي شهرستاني" فرمانده انتظامي استان گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان در انجام تحقيقاتي از فعاليت يك باند قاچاق مواد مخدر مطلع شده و فعاليت هاي آنان را تحت مراقبت نامحسوس خود قرار دادند.

وي افزود: سرانجام زماني كه اين افراد با يك دستگاه خودرو و يك دستگاه موتورسيكلت در حال جابجايي مقاديري مواد مخدر در يكي از محورهاي مواصلاتي استان بودند، در يك عمليات غافلگيرانه پليسي دستگير شدند.

اين مقام ارشد انتظامي اضافه كرد: در اين عمليات هر 4 نفر اعضاي اين باند قاچاق مواد مخدر دستگير و در بازرسي انجام شده از وسايل توقيف شده مقدار 26 كيلوگرم ماده مخدر هروئين كشف شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي خاطر نشان كرد: با تكميل تحقيقات تخصصي پليس از اعضاي اين باند قاچاق مواد مخدر، دستگيرشدگان با تكميل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

مفخمي شهرستاني اظهار داشت: طرح هاي عملياتي پليس در برخورد با سوداگران مرگ با قاطعيت و در يك برنامه ريزي جامع و تخصصي با جديت دنبال مي شود و شهروندان نيز مي توانند در صورت اطلاع از هر گونه موارد مشكوك، موضوع را از طريق تلفن 110 براي بررسي به پليس گزارش كنند.

انتهای پیام/

captcha