۸ نوشیدنی گیاهی که آب روی آتش برای گلودرد هستند تصاویر/رونمایی از تجهیزات لجستیکی باز تولید ارتش دست و پازدن مکرون برای پیروزی در انتخابات فرانسه قالیباف: حاکمان برخی کشورهای اسلامی پایه گذار تفرقه در امت اسلام شدند هدف از وحدت میان شیعه و سنی/ کدام امام بهترین الگوی ایجاد وحدت هستند؟ اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان زندان‌ها پس از ۸ سال عدم نظارت؛ عامل کوچک‌شدن سفره نخل‌داران و بزرگ‌شدن جیب دلالان/ گلایه‌هایی که شنیده نمی‌شود هزاران شبه‌نظامی طرفدار ترامپ برای جنگ داخلی آمریکا آماده می‌شوند +‌ تصاویر گزارش| مرثیه‌سرایی برای کم آبی سیستان و بلوچستان انتها ندارد / مردمی که از آب چهارپایان می‌نوشند! کشف جدیدترین فاجعه کرونا در بدن انسان
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
کد خبر: 77890
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

آئین تجلیل از خادمین هیات های حسینی در فراهان برگزار شد

آئین تجلیل از خادمین هیات های حسینی در فراهان با حضور رئيس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات استان مركزي و جمعی از مدیران شهرستانی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرفرمهین برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ آئین تجلیل از خادمین هیات های حسینی در شهرستان فراهان با حضور رئيس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات استان مركزي و جمعی از مدیران شهرستانی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرفرمهین برگزار شد.

تقدیر از بانوان حائز رتبه برتر استاني رشته حفظ قرآن كريم، تجليل از خانواده شهيد كسرايي (خير قرآنی و هيئتی) و اهداء 5 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به پنج نفر از مسئولین هیئات مذهبی و مداحان شهرستان از برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/

captcha