زن قانون‌شکن در نجف‌آباد دستگیر شد/ تجمع اعتراضی نجف آبادی‌ها به هنجارشکنی پشت پرده نایاب شدن انسولین/ دارایی‌ها زیر ذره بین مالیات/ دلار با طلا آب رفت از پایان بحران برانکو و آغاز چالش کالدرون تا ماجرای تمدید قرارداد ستاره‌های استقلال و پرسپولیس قدردانی رهبری از ناجا/ مردم از برخورد با منکرات استقبال می‌کنند کاهش قیمت خودرو کلید خورد تغییر رفتار معامله‌گران بزرگ بازار ارز/ کاهش بهای طلا و ارز تا کجا ادامه دارد؟ فوتونیوز| نتیجه استیضاح چیزی جز فشار بیشتر بر مردم نیست سلامت عادلانه | واکسن آنفلونزا موجود نیست؛ لطفا سوال نفرمایید! / وعده واکسن ایرانی هم محقق نشد وزیر بهداشت: نگرانم به سیاه چاله کرونا بیفتیم/ لزوم همدلی مردم برای عبور از اپیدمی کرونا هرچه می‌کشیم از دولت روحانی است/ ناکارآمدی‌ دولت گردن تحریم‌ نیست
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
کد خبر: 77785
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی

اجرای ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد/بهره برداری از ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته دفاع مقدس

محترمی گفت: در هفته دفاع مقدس امسال ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در استان به بهره برداری می رسد که اعتبار آنها بیش از ۳۰ میلیارد تومان است و اینها هدیه شهدا و مقام معظم رهبری به مردم شریف استان هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی عصر امروز در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در روستاهای زرندیه که با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی برگزار شد گفت: امروز ۸۰۰ گروه جهادی در استان مرکزی به عنوان سربازان جبهه محرومیت زدایی و پیشگامان خدمت رسانی به مردم هستند که با حضور در روستاها و مناطق محروم بسیاری از تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده اند.

محترمی اظهار کرد: سازماندهی گروه های جهادی بر اساس تخصص محور و منطقه محور است که بیش از ۲۲ هزار نفر در سطح استان در عرصه های مختلف عمرانی، بهداشتی، پزشکی ، خدماتی ، کشاورزی ، درمانی ، صنعتی، تولیدی و سایر فعالیت ها خدمات تخصصی به مردم ارائه می کنند.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین نیازهای امروز مردم روستا آبرسانی کشاورزی است که با توجه به احساس نیازی که در این حوزه وجود داشت بیش از ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در سال ۹۹ در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی است که تاکنون ۶۰ پروژه تکمیل و به بهره برداری رسیده و ۳۰ پروژه در دست اقدام و باقی پروژه ها عملیات شروع آنها به زودی شروع خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: ایجاد اشتغال برای جوانان و سایر مردم نیز به عنوان یکی از مسائل مهمی است که توسط بسیج سازندگی دنبال می شود که با تکیه بر ۵۲۰ صندوق قرض الحسنه مردم پایه در سال ۹۹ به دنبال ایجاد اشتغال یک هزار نفری هستیم که امیدواریم تا پایان سال محقق شود.

وی افزود: در خصوص مبارزه با بیماری منحوس کرونا از ابتدای شیوع این ویروس بسیج سازندگی با حضور میدانی به خدمت رسانی در حوزه های مختلف نقش آفرینی کرده و تا پایان این بیماری در کنار مردم و سایر دستگاه های مسئول به ویژه مدافعان سلامت خواهد بود.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: تولید و توزیع بیش از ۳ میلیون ۶۰۰ هزار ماسک بهداشتی، فعالیت ۳۰ کارگاه تولید ماسک و دستکش بهداشتی و توزیع ۱۷۶ هزار بسته معیشتی از جمله اقدامات مهم بسیج سازندگی استان مرکزی است.

محترمی خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس امسال ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در استان به بهره برداری می رسد که اعتبار آنها بیش از ۳۰ میلیارد تومان است و اینها هدیه شهدا و مقام معظم رهبری به مردم شریف استان هستند.

انتهای پیام/

captcha