قدردانی رهبری از ناجا/ مردم از برخورد با منکرات استقبال می‌کنند کاهش قیمت خودرو کلید خورد تغییر رفتار معامله‌گران بزرگ بازار ارز/ کاهش بهای طلا و ارز تا کجا ادامه دارد؟ فوتونیوز| نتیجه استیضاح چیزی جز فشار بیشتر بر مردم نیست سلامت عادلانه | واکسن آنفلونزا موجود نیست؛ لطفا سوال نفرمایید! / وعده واکسن ایرانی هم محقق نشد وزیر بهداشت: نگرانم به سیاه چاله کرونا بیفتیم/ لزوم همدلی مردم برای عبور از اپیدمی کرونا هرچه می‌کشیم از دولت روحانی است/ ناکارآمدی‌ دولت گردن تحریم‌ نیست واکسن آنفولانزا برای چه افرادی رایگان است؟ عوامل شهادت «محمد محمدی» بسیجی آمر به معروف دستگیر شدند رای الیوم: لغو تحریم تسلیحاتی ایران شکستی بزرگ برای دولت ترامپ است
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸
کد خبر: 77784
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

فعالیت های محرومیت زدایی نقطه مقابل با اقدامات و توطئه های دشمنان است

کریمی با اشاره به اینکه فعالیت های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی نقطه مرکزی مقابله با اقدامات و توطئه های دشمنان هستند بیان کرد: چراکه در طول این سالها تمرکز دشمنان بر روی اقتصاد با هدف عقب نگه داشتن و وابستگی بیشتر انجام می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عصر امروز در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در روستاهای زرندیه گفت: امروز کار در روستا و نقاط محروم یک توفیق بزرگ و فرصت ارزشمند برای خدمت رسانی به مردم است که باید از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده کنیم.

کریمی اظهار کرد: امروز به برکت تفکر انقلاب اسلامی و تشکیل گروه های جهادی متشکل از جوانان بسیجی ، متخصص، خلاق و مبتکر توجه ویژه ای به روستاها و نقاط محروم شده است و گروه های جهادی پیشگام در خدمت رسانی به مردم روستاها هستند.

وی ادامه داد: ارتباط بسیار خوب جهادگران با اهالی روستا سبب عمق‌ بخشی به فعالیت های محرومیت زدایی و گروه های جهادی شده چراکه قبل از هرگونه اقدام مشکلات و نقاط ضعف روستا بررسی می شوند و مهمترین اقداماتی که موثر باشند عملیاتی خواهند شد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: خوشبختانه در طول این سال ها شاهد این هستیم تمام اقداماتی که توسط بسیجیان و جهادگران انجام می شود ارتباط موثر با معیشت مردم و راه افتادن چرخه تولید و خصوصا بحث کشاورزی دارد.

کریمی با اشاره به اینکه فعالیت های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی نقطه مرکزی مقابله با اقدامات و توطئه های دشمنان هستند بیان کرد: چراکه در طول این سالها تمرکز دشمنان بر روی اقتصاد با هدف عقب نگه داشتن و وابستگی بیشتر انجام می شود.

وی افزود: در چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس علاوه بر اینکه برنامه ریزی های گسترده ای برای اقدامات فرهنگی در حوزه دفاع مقدس با محوریت جلوگیری از تحریف و انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به جوانان انجام شده همچنین اقدامات محرومیت زدایی و خدمت رسانی هم به طور ویژه در نظر گرفتیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: یکی از مهمترین روحیاتی که شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس داشتند محرومیت زدایی و خدمت به مردم بوده که از هیچ تلاشی در این راستا کوتاهی نمی کردند.

وی ادامه داد: امروز اگر می خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید به همه شاخصه هایی که شهدا داشتند توجه کنیم چراکه شهدا شاخصه های زیادی از جمله توکل بر خدا، اعتقاد به نصرت الهی ، خلوص نیت ، تقوا در عمل و گفتار و  خدمت به مردم را داشتند و امروز باید به همه این مولفه ها توجه کنیم.

کریمی خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس امسال ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در استان به بهره برداری می رسد که اعتبار آنها بیش از ۳۰ میلیارد تومان است و اینها هدیه شهدا و مقام معظم رهبری به مردم شریف استان هستند.

انتهای یپام/

captcha