۱۸ فوتی و شناسایی ۴۰۰مورد مبتلا به کرونا ویروس  در استان مرکزی آزادیخواهان جهان پاسخ اهانت به پیامبر(ص) را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت ۸ نوشیدنی گیاهی که آب روی آتش برای گلودرد هستند تصاویر/رونمایی از تجهیزات لجستیکی باز تولید ارتش دست و پازدن مکرون برای پیروزی در انتخابات فرانسه قالیباف: حاکمان برخی کشورهای اسلامی پایه گذار تفرقه در امت اسلام شدند هدف از وحدت میان شیعه و سنی/ کدام امام بهترین الگوی ایجاد وحدت هستند؟ اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان زندان‌ها پس از ۸ سال عدم نظارت؛ عامل کوچک‌شدن سفره نخل‌داران و بزرگ‌شدن جیب دلالان/ گلایه‌هایی که شنیده نمی‌شود هزاران شبه‌نظامی طرفدار ترامپ برای جنگ داخلی آمریکا آماده می‌شوند +‌ تصاویر
جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۷
کد خبر: 77774
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹
جانشین جنگ‌های نوپدید ارتش در گفت‌وگو با دانا؛

یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است

سرتیپ مجتبی رمضان‌زاده جانشین جنگ‌های نوپدید ارتش گفت:یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است که ابزاری موثر و کارآمد و همچنین قابل دست یابی برای همه است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا؛ سرتیپ مجتبی رمضان‌زاده جانشین جنگ‌های نوپدید ارتش با هیات همراه از این رویداد ۴۸ ساعته بازدید کرده و با فعالیت های تیم‌های شرکت کننده در رویداد آشنا شد.

وی در حاشیه این بازدید در گفت‌و گو با خبرنگار دانا اظهار داشت: از برگزاری این رویداد در شرایط جنگ نرم بسیار خرسند شده و از برگزارکنندگان آن تشکر می‌کنیم که برای اجرای چنین همایشی تلاش کردند.

در زمان فعلی قدرت نرم جز قدرت هایی است که باید به صورت جدی به آن توجه کرد چرا که امروز قدرت نرم از قدرت سخت پیشی گرفته و بر ان مقدم است.

رمضان‌زاده  با تاکید بر لزوم پرداختن به بسترهای مختلف قدرت نرم در فضای مجازی تصریح کرد: یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است که ابزاری موثر و کارآمد و همچنین قابل دست یابی برای همه است.

وی ادامه داد: اتفاقی که در این رویداد افتاده این است که به این بستر به عنوان یک بستر قدرت ساز توجه شده است و این بستر بستر بکری است که هرکسی که بیشتر در این عرصه به تولید محتوا بپردازد و تلاش کند قدرتمند تر خواهد بود

در ادامه افزود: برای آفند و پدافند در این عرصه نیاز به منابع و نیروی انسانی هوشمند داریم که به مهارت برسند که این رویداد جز رویدادهایی است که منابع انسانی جوان و خوشفکر ما را هدایت می‌کند تا بتواند از این بستر استفاده کند.

انتهای پیام/

captcha