جاسب بهشت گمشده استان مرکزی پایان انتظار برای آغاز هیجان تمام نشدنی/«سفیر عشق» آماده انتشار علت انفجار قیمت ها کم لطفی رئیس جمهور است/ جدا کردن بخش بازرگانی کشاورزی از وزرات جهاد دور زدن قانون بود بسیج یکی از ظرفیت های بزرگ امت اسلام برای دست یابی به قدرت همه جانبه است توزیع یک هزار بسته معیشتی به مناسبت هفته بسیج در زرندیه فکری به دومین تیم تبریزی رسید/خادم کشتی رفت/خداحافظی سارادونا در اوج رونمایی از نخستین نامزد ۱۴۰۰ / نسخه سرکوب کرونا / مرغ‌های ذخیره شده کجا هستند؟ ۱۵ فوتی و شناسایی ۲۲۲مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آزادی ۲ هزار و ۴۹۳ زندانی غیر عمد با مشارکت قوه قضائیه در سال جاری/ تا پایان هفته بسیج ۱۰۰۰ زندانی آزاد خواهند شد مشکل کشور، نداشتن راهکار نیست نیازمند همت، شجاعت و اهتمام جدی هستیم/ مسیر رفع تحریم را یک‌بار امتحان کردیم اما به نتیجه ای نرسید
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
کد خبر: 77726
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
استاندار مرکزی:

باغ موزه دفاع مقدس استان نماد جانفشانی های ۶۲۰۰ شهید استان و رزمندگان سرافراز است

استاندار مرکزی اظهار کرد: باغ موزه دفاع مقدس استان پیشانی افتخارات و نماد جانفشانی های ۶۲۰۰ شهید استان و رزمندگان سرافراز است که مجاهدت ها و فداکاری های این عزیزان را یادآوری می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در آیین افتتاح فاز اول باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی با تقدیر از کلیه افرادی که در ساخت این مرکز فرهنگی نقش داشته اند، گفت: مرکز فرهنگی باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی مصداق واقعی انجام یک پروژه جهادی است که جمعی از مسئولین استان اراده کردند و همه توان خود را به کار گرفتند و این پروژه عظیم را به سرانجام  رساندند.

وی افزود: افتتاح باغ موزه دفاع مقدس شعار ما می توانیم را به خوبی در عمل محقق کرد. انجام این پروژه مهم، یک افتخار دیگر در کارنامه درخشان استان مرکزی به ثبت رساند.

استاندار مرکزی اظهار کرد: باغ موزه دفاع مقدس استان پیشانی افتخارات و نماد جانفشانی های ۶۲۰۰ شهید استان و رزمندگان سرافراز است که مجاهدت ها و فداکاری های این عزیزان را یادآوری می کند.

وی با اشاره به اینکه امروز باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی به یادمانی ارزشمند برای ایثارگری ها و فداکاری های بزرگ مردان دفاع مقدس تبدیل شده،گفت:خوشبختانه امروز با وجود افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس شاهد این هستیم جوانان و نوجوانان بیشتر از این مجموعه بازدید می کنند و این یک اقدام قابل تقدیر است.

آقازاده خاطر نشان کرد: دفاع مقدس سند حقانیت ملت ایران و تجلی ارزش های والای انسانی است و امروز آحاد جامعه باید این مجاهدت ها را ببینند و این مرکز فرهنگی گامی موثر در این راستا است و امیدواریم خیرات و برکات خوبی داشته باشد.

عملیات ساخت مرکز فرهنگی باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی از سال ۸۸ در مساحت زمینی به وسعت ۳۰  هزار متر مربع آغاز شده است.

فاز اول مرکز فرهنگی باغ موزه دفاع مقدس شامل یادمان شهدای گمنام، آمفی تئاتر روباز ، کتابخانه تخصصی دفاع مقدس ، فضای باز و مرکز اسناد و مدارک است.

انتهای پیام/

captcha