بیشترین میزان ابتلای کرونا در استان مرکزی بین سنین ۳۰ الی ۵۰ سال است/ اختصاص 15669 دوز واکسن آنفولانزا به دانشگاه علوم پزشکی اراک ۳۰ درصد افراد مبتلا به کرونا ویروس هیچ علامتی ندارند فرآیند استیضاح رئیس‌جمهور مسائل اساسی و مهم کشور را به حاشیه می کشاند/ استیضاح در شرایط فعلی زمینه ساز مظلوم نمایی روحانی پروتکل کمیته \" برای معترضان خیابانی که از کرونا می‌ترسند! مردم از برخورد با منکرات استقبال می‌کنند/ قدردانی از نیروی انتظامی ضرابخانه ۱۵| پرونده ویژه اصلاح نظام بانکداری تابستان داغ مسکن / آیا زمستانی سرد در راه است؟ سر انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها کلاه گذاشتیم! محسن رضایی: رهبر انقلاب به سران قوا برای عبور از شرایط کنونی اختیار کامل داده‌اند ردپای هوش مصنوعی ایرانی در رتبه‌های جهانی رهبر انقلاب: ملت‌های مسلمان ذلت سازش با رژیم صهیونیستی را به هیچ‌وجه تحمل نخواهند کرد
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
کد خبر: 77722
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵
فرمانده سپاه روح الله:

خانواده‌های معظم شهدا سند عزت ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان هستند

کریمی گفت: خانواده‌های معظم شهدا سند حقانیت ، سند پیروزی ملت ایران در برابر کافران و سند عزت ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله روز سه‌شنبه در دیدار با خانواده ۱۲ شهید والامقام کوچه شهدای شهرستان دلیجان گفت: خانواده‌های معظم شهدا از بزرگترین سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی محسوب می شوند چراکه آنان از عزیزترین و بهترین سرمایه های خود که فرزندانشان بود گذشتند تا ملت ایران آسایش و امنیت داشته باشند.

کریمی اظهار کرد: امروز خانواده های معظم شهدا با ایستادگی و صبر همراه با بصیرتی که از خود نشان دادند چهره درخشان انقلاب و اسلام را در دنیا به رخ کشاندند و روحیه هایی که در بین خانواده های معظم شهدا امروز مشاهده می کنیم در برابر سایر خانواده سایر جنگ های دیگر در دنیا بی سابقه و تکرار نشدنی است.

وی ادامه داد: خانواده های معظم شهدا سند حقانیت ، سند پیروزی ملت ایران در برابر کافران و سند عزت ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان هستند و امروز همه ما وظیفه داریم از این اسناد ارزشمند به خوبی پاسداری کنیم و تکریم و پاسداشت آنها یک وظیفه و رسالت دینی محسوب می شود.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: امروز اگر شهدا و خانواده های آنها را گرامی می داریم و از مقام ارزشمند آنها تکریم به عمل می آوریم این مهم به دلیل احساس نیاز ما انجام می شود چراکه شهدا و خانواده های معظم شهدا نیازی به توجهات و تکریم ما ندارند.

کریمی یادآور شد:دیدار با خانواده های معظم شهدا از جهات زیادی قابل بررسی و مهم می باشد که هدف اصلی آنها تزریق روحیه امید، نشاط، صبر ، ایستادگی به مردم و مسئولین است و اگر مسئولی بخواهد در برابر تکریم شهدا کوتاهی کند قطعا باید در قبال خون شهدا پاسخگو باشد.

وی اضافه کرد: هدف دوم دیدار با خانواده های معظم شهدا شناخت این الگوها و معرفی آنها به نسل جدید است که اگر به درستی مجاهدت ها و جانفشانی های رزمندگان را به تصویر بکشیم قطعا شرایط بسیار بهتر از وضعیت فعلی خواهد شد.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: شهدا به عنوان پاسداران حریم انقلاب اسلامی با رفتارها و مجاهدت هایی که نشان دادند سیره اهل بیت(ع) را در جامعه به خوبی ترویج دادند.

وی ادامه داد: امروز خانوادهای معظم شهدا باید به عنوان پیشگامان عرصه جهاد و شهادت سفیر فرهنگی انقلاب باشند و با عملکرد خود در این چهل سال به خوبی این مسئله را انجام دادند که باید ادامه دار باشد.

کریمی خاطرنشان کرد: امروز خدمت به خانواده های معظم شهدا یک رسالت و وظیفه مهم است و این مسئله باید بیش از گذشته مورد توجه باشد و یک فرهنگ سازی عمومی نیازمند است.

captcha