دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در محلات برای رفع مشکلات نباید چشم به بیگانگان و عناصر خارجی داشت/ توجه به مسائل بهداشتی در بیماری کرونا باید مقدم بر درمان باشد احتکار 800 تن جو و ذرت دامی در يك مرغداری اعزام گروه جهادی شهدای اراک به مناطق محروم زاهدان/گروه‌های جهادی پرچم‌داران خدمات‌رسانی در عرصه‌های محرومیت‌زدایی هستند تصاویری از طبیعت پاییزی خنداب قانون انتخابات درست نباشد،کشور تباه می‌شود/نامزدهای۱۴۰۰حزبی باشند ۷۲ ساعت از وعده ربیعی گذشت؛ همچنان منتظر انتشار لیست مصارف حساب خاص از سوی نوبخت هستیم! طمع شرکتهای پتروشیمی به خام‌فروشی علیرغم نیاز داخلی به مواداولیه/ پای دلالان چگونه به صنایع پلیمر باز شد؟ اندیشکده شورای آتلانتیک - Atlantic Council | انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا - ۵ ایران در فلوریدا عملیات سایبری هدایت می‌کند| برای مقابله با روسیه و ایران زود رای دهید!/عملیات‌‌فریب تهران با نقاب طرفداران‌ ترامپ؟! فقدان زنجیره تولید، طلای سرخ را از عیار انداخت/ سود دست‌رنج زعفران در جیب برندهای جهانی
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
کد خبر: 77678
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

راز لیونل مسی فاش شد

لیونل مسی بازیکن تیم فوتبال بارسلونا در سال ۲۰۰۳ قصد داشته به تیم آرسنال برود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، "فابیان سولدینی" مدیر برنامه سابق لیونل مسی (ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا) فاش کرد که مسئولان آرسنال در سال ۲۰۰۳ به دنبال جذب ستاره آرژانتینی بودند و در آن روز‌ها مسی علاقه زیادی به ترک بارسلونا داشت.

توپچی‌ها (لقب آرسنال) پیشنهاد مالی خوبی به مسی ارائه کرده بودند و سسک فابرگاس هافبک آرسنال هم از مسی خواسته بود که به لیگ جزیره برود، اما این انتقال صورت نگرفته است.

بدون شک لیونل مسی یکی از اسطوره‌های تاریخ باشگاه بارسلونا است. او در ۴۸۵ بازی که برای آبی و اناری پوشان در لالیگا (لیگ فوتبال اسپانیا) به میدان رفته موفق به ثبت ۴۴۴ گل و ۲۰۱ پاس منجر به گل شده است.

captcha