قانون انتخابات درست نباشد،کشور تباه می‌شود/نامزدهای۱۴۰۰حزبی باشند ۷۲ ساعت از وعده ربیعی گذشت؛ همچنان منتظر انتشار لیست مصارف حساب خاص از سوی نوبخت هستیم! طمع شرکتهای پتروشیمی به خام‌فروشی علیرغم نیاز داخلی به مواداولیه/ پای دلالان چگونه به صنایع پلیمر باز شد؟ اندیشکده شورای آتلانتیک - Atlantic Council | انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا - ۵ ایران در فلوریدا عملیات سایبری هدایت می‌کند| برای مقابله با روسیه و ایران زود رای دهید!/عملیات‌‌فریب تهران با نقاب طرفداران‌ ترامپ؟! فقدان زنجیره تولید، طلای سرخ را از عیار انداخت/ سود دست‌رنج زعفران در جیب برندهای جهانی ترامپ قبل از اعلام نتیجه خود را پیروز معرفی می‌کند/ برگزار کنندگان انتخابات، آرا را دستکاری می‌کنند/ ترامپ احساس خطر کند بازی را بهم خواهد زد/ هدف اصلی آمریکا فروپاشی سرزمینی ایران است/ بایدن احتمالا تنها با گرفتن امتیازات جدید، حاضر به بازگشت به برجام است قیمت خودرو با فروش لیزینگی ارزان می شود؟/موعد تحویل خودروها همچنان نامعلوم! تقابل رسانه‌ای با هتاکی «شارلی ابدو»/ هر نوع افراطی‌گری محکوم است احتمال سونامی «آبی» و «قرمز» بعد انتخابات آمریکا/ قضاوت درباره بایدن زود است| تحلیل انتخابات آمریکا در گفتگو با ابوالفتح خواهران دوقلو در بخش کرونا چه می‌کردند؟/عروس خانم رفته کنار بیماران کرونایی
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
کد خبر: 77672
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

یک جشن عجیب در روزهای کرونایی/ مراسم تولد توتی در بالاشهر تهران!

تهران در روزهای قرمز کرونایی میزبان مراسم تولد کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا خواهد بود، کاپیتانی که حتی شاید از وجود فوتبال در ایران بی‌خبر باشد!

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛در شرایطی که تهران با شرایط وخیم کرونایی دست و پنجه نرم می‌کند و موج سوم شیوع این بیماری تعداد کثیری از شهروندان تهرانی را تحت‌تاثیر قرار داده، در گوشه و کنارهای بالای این شهر خبر از برگزاری مراسم جشن تولد برای یک فوتبالیست ایتالیایی به‌گوش می‌رسد!

برخی از کمپین‌های هواداری ایرانی تیم آ.اس رم ایتالیا در شرایطی که تمام نهادهای بهداشتی و درمانی کشور مکرراً به عدم برگزاری مراسمات اجتماعی و عمومی تاکید و پافشاری دارند، اقدام به برنامه‌ریزی و برگزاری جشن تولد یک بازیکن ایتالیایی کرده‌اند که جای بسی تعجب دارد.

روزهایی که شیوع این بیماری خطرناک و کشنده در تمام ایران و مخصوصاً تهران به بدترین اوضاع خود رسیده و هر روز خبر فوت حداقل 200 نفر از هم‌وطنان از کرونا به گوش می‌رسد، برگزاری چنین مراسمات بیهوده و بی‌جهتی بیشتر از این‌که صرف تولد باشد، نمایان‌گر سود برخی افراد در اجرای این برنامه‌هاست.

البته هنوز مشخص نیست که چه کسانی بانی برگزاری این مراسم هستند اما به راحتی می توان ردپای انتفاع مالی برخی چهره های خاص را در اینگونه مراسمات مشاهده کرد.

فرانچسکو توتی به‌عنوان اسطوره فوتبال ایتالیا و تیم آ.اس رم شاید حتی از وجود هوادارانی در ایران مطلع نباشد، با این حال چه اصراری‌ست که جشن تولد وی را در یکی از کافه‌های تهران آن‌هم در یکی از پرترددترین محله‌های اداری، تجاری و مسکونی برگزار کرد؟

لزوم ورود نهادهای امنیتی و نظارتی به برگزاری گعده‌های این‌گونه بیهوده و مهمل در شرایط سخت این ویروس کشنده بیش از پیش واجب‌الاجراست و مطالبه اصلی مردمی که نگران سلامتی خود هستند، برخورد قاطع با برگزاری چنین مراسماتی در سطح شهر تهران است. متاسفانه برخی شهروندان که دغدغه سلامتی مردم اطراف خود را ندارند و با شرکت در جشن تولد یک فرد بیگانه به قوانین بهداشتی کشور پوزخند می‌زنند، باید با برخورد قاطع نهادهای نظارتی مواجه شوند تا دیگر از این قبیل مراسمات پرخطر در روزهای کرونایی رخ ندهد.

انتهای پیام/

captcha