۱۱ فوتی و شناسایی ۲۹۴مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی ماجرای ازدواج پیامبر اکرم (ص) و حضرت خدیجه (س) سازوکار اصلاحات برای ۱۴۰۰/نفرت ملی از دولتِ روحانی شکل گرفته است روحانی: دولت تأمین معیشت مردم و جبران تورم را وظیفه خود می‌داند بیعتی متفاوت با امام زمان در کوره‌پزخانه/ شهدای مدافع به یاری نیازمندان شتافتند گزارش ویژه| رسانه ملی؛ بی‌مسئله و بی‌مسئولیت / انتقاد به دولت در صداوسیما معنی ندارد حکم ماموریت رهبر انقلاب این بار برای «احیای حضور»/ نقش مردم در مقابله با کرونا؛ محوری تر از همیشه یک کشته و 3 مصدوم در حادثه رانندگی محور اراک بروجرد طرح تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری در سه حوزه پیگیری می شود/ حساب‌های به‌دور از حسابرسی در اختیار رئیس‌جمهور و دفترش چشم تیز کهنه‌کاران بورس به خرید در کف قیمت از تازه‌واردها
چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۳
کد خبر: 77604
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

هدایت نذورات هیئت های به سمت سلامت و بهداشت جامعه یک ضرورت است/ با الگوی دهه اول محرم به استقبال اربعین خواهیم رفت

عباسی گفت: با الگویی که در دهه اول ماه محرم کسب شد و تجربه هایی که به دست آمد به استقبال مراسم اربعین حسینی می رویم و همه باید در برگزاری آیین اربعین حسینی دستورالعمل های بهداشتی را با دقت و حساسیت رعایت کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام مهدی عباسی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در آیین تجلیل از خادمان هیئت های حسینی گفت: هیئت های مذهبی احیای امر اهل بیت(ع) را انجام می دهند و این یک اقدام بسیار ارزشمند است و خوشبختانه در سالجاری علیرغم همه محدودیت ها هیئت های مذهبی هوشیار و دقیق این امر مهم را به خوبی انجام دادند.

وی افزود: برگزاری مراسم دهه اول محرم توسط هیئت های مذهبی با رعایت دستور العمل های بهداشتی یک اقدام جهادی بود که بسیار قابل تقدیر است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: در سالجاری شاهد ابتکارات ویژه ای توسط جوانان مذهبی برای راه اندازی مراسمات بودیم و این نشان داد اگر به جوانان اعتماد کنیم قطعا در بسیاری از موارد موفق خواهیم شد.

وی با تقدیر از مردم در همراهی برگزاری عزاداری های محرم بیان کرد: مردم استان مرکزی هم در دهه اول ماه محرم علاوه بر اینکه در باشکوه برگزار کردن مراسمات نقش موثری ایفا کردند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی شور و شعور حسینی را به نمایش گذاشتند.

عباسی افزود: کار امروز هیئت ها از جهتی بسیار ارزشمند است و آن هم پرچم داری در برابر دشمنان اسلام و در راس آنها استعمارگران و استکبار جهانی است.

وی با اشاره به آسیب هایی که کرونا به برخی از اقشار وارد کرده و لزوم نقش آفرینی مردم برای حل مشکلات آنها گفت: امروز نیازمند این هستیم که نذورات هیئت ها به سمت سلامت و بهداشت جامعه و مردم هدایت شود و همه باید در این راستا نقش داشته باشند و کمک کنیم که آسیب های بیماری کرونا کاهش پیدا کند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطر نشان کرد: با الگویی که در دهه اول ماه محرم کسب شد و تجربه هایی که به دست آمد به استقبال مراسم اربعین حسینی می رویم و همه باید در برگزاری آیین اربعین حسینی دستورالعمل های بهداشتی را با دقت و حساسیت انجام دهیم.

انتهای پیام/ 

captcha