سی‌وچهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی افتتاح شد انهدام باند سرقت محتویات خودرو در اراک/ اعتراف به 268 فقره سرقت وضعیت تمام شهرستان‌های استان مرکزی بجز خنداب قرمز است پیک سوم کرونا در تفرش همچنان می تازد/تعداد مبتلایان به 223 نفر رسید فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان مرکزی بر اثر کرونا درگذشت دستگیری سارق طلاجات کودکان در اراک تأمین نهاده های تولید و کالاهای اساسی برای مجلس دارای اهمیت است/ تکلیف وزارت جهاد به اصلاح سامانه «بازارگاه» تا هفته آینده درخواست دانشجویان برای تغییر نام خیابان سفارت فرانسه به نام پیامبر اسلام جنگ اقتصادی، ایران و سوریه را از راهی که پیش گرفته بازنخواهد داشت نمکی: فقط ۵۰۰ میلیون یورو دریافت کرده‌‌ایم/ برای کاهش مرگ‌‌ومیر کرونا برنامه مفصلی داریم/تزریق ناکافی منابع و عادی‌انگاری دو عامل ناکامی مقابل کرونا
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
کد خبر: 77601
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
مدیرعامل تیم والیبال شهروند اراک:

مشکل صدور کارت بازیکنان تیم شهروند حل شده است/ بدهی های زیادی داریم

سمیعی مدیرعامل تیم والیبال شهروند اراک، گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته مشکل صدور کارت بازیکنان تیم برطرف شده و امروز می توانند در مقابل تیم خاتم اردکان یزد به میدان بروند.

محمدرضا سمیعی فرد رئیس هیئت والیبال استان مرکزی و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند اراک در گفتگو با دیار آفتاب، درباره وضعیت این تیم در سومین هفته از بازی های لیگ برتر والیبال، گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته مشکل صدور کارت بازیکنان تیم برطرف شده و امروز می توانند در مقابل تیم خاتم اردکان یزد به میدان بروند.

وی در خصوص استعفای لاهوتی سرمربی تازه از راه رسیده تیم شهروند اراک، افزود: دوست داشتیم در خدمت سرمربی جدید تیم آقای لاهوتی باشیم ولی با توجه به مشکلاتی که به وجود آمد و مسائل مالی نتوانستیم همکاری را ادامه دهیم.

سمیعی اضافه کرد: لاهوتی به اراک آمد، وضعیت تیم را دید و چند جلسه ای هم با بازیکنان تمرین کرد ولی با توجه به شرایط تیم از ادامه همکاری خودداری کرد. اکنون سرمربی فصل قبل تیم یعنی آقای حسن سمیعی هدایت تیم را بر عهده دارد.

مدیر عامل باشگاه شهروند اراک با گلایه از وضعیت مالی این باشگاه، گفت: امروز تیم خاتم اردکان که از شهری به اندازه یکی از شهرهای کم جمعیت استان مرکزی است، به اراک آمده تا با ما دیدار کند، شما ببینید وضعیتشان به چه شکلی است. دو روز است که به اراک آمده اند و در هتل 5ستاره امیرکبیر اقامت دارند. با این حساب ما هم وقتی میخواهیم به شهر دیگری برای بازی برویم چنین شرایطی را باید تجربه کنیم. حالا شما حساب کنید وقتی تیم در پرداخت بدهی 300میلیون تومانی فصل قبل به فدراسیون درمانده است، چطور می تواند چنین مخارجی را تامین کند؟

وی درخصوص وضعیت قرارداد بازیکنان تیم در فصل جدید، گفت: فدراسیون همه تیم ها را ملزم کرده است قرارداد سالیانه بازیکنان نباید از حداقل حقوق یک سال کارگر کمتر باشد. با این حساب ما ارزان ترین بازیکنان را در اختیار گرفته ایم و این در حالی است که رقم قرارداد بازیکنان خوب لیگ بیش از 100میلیون تومان است.

سمیعی در خصوص بدهی های باشگاه شهروند، گفت: علاوه بر بدهی 300میلیونی به فدراسیون والیبال، بدهی زیادی هم به کادر فنی تیم از سال 96 تا به حال داریم. بعضی از طلبکاران هم از باشگاه شکایت کردند تا به پول خود برسند.

رئیس هیئت والیبال استان مرکزی با بیان اینکه هیچ اسپانسری غیر از شهرداری اراک این تیم را در سال 99 حمایت مالی نمی کند، خاطرنشان کرد: علیرغم حضور چندین صنایع سنگین و مادرتخصصی در استان مرکزی ولی هیچکدام از صنایع از تیم شهروند حمایت نمی کند. البته تیم به دنبال اسپانسر های دیگری هست و قول هایی هم گرفته ایم که برخی از آن ها مانند شرکت املاح معدنی قبلا هم به ما کمک کردند.

انتهای پیام/

captcha