تهدید عاملان ترور سردار سلیمانی در خاک آمریکا طرح تکمیلی بسیج برای مقابله با کرونا از ۲۰ آبان آغاز می‌شود/ قطع زنجیره ویروس از طریق بیماریابی با تکیه بر همه ظرفیت‌های انسانی مجموع مبتلایان به کرونا در کشور از ۶۰۰ هزار نفر عبور کرد/ درگذشت ۳۶۵ هم‌وطن قیمت طلا و ارز همچنان کاهش می یابد/ بورس چه زمانی روی خوش نشان می دهد؟ دادگاه آمریکایی به اتهام ترور برای بن سلمان احضاریه ارسال کرد رهبر معظم انقلاب آزادی واقعی را به فرانسه گوش زد کردند/ نام اهانت، آزار و نفرت پراکنی «آزادی بیان» است؟ ۴ علت نفخ معده را بشناسید ماجرای رسوب ۲۰۰ هزار تن برنج در بنادر/ مشکل از جانب گمرک و وزارت صمت است برنامه غذایی رونالدو در طول یک روز سرلشکر سلامی: پایگاه‌های بسیج به پایگاه حافظان سلامت تبدیل می‌شود/ ارائه بسته‌های معیشتی به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا
جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
کد خبر: 77589
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد

اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی مشخص شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه برگزار شد، به شرح زیر مشخص شد.

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی:

۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران

۲- ایلیا هاشمی راد از تهران

۳- علی انصاری از مشهد

۴- آرمین ثقفیان از اصفهان

۵- سروش شرافت برفوئی از یزد

۶- کسری ملیحی از ساری

۷- محمد مولوی سرند از فردوس

۸- مهراد میلانلو از لاهیجان

۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل

۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی:

۱- سید امیر سید شنوا از اردبیل

۲- رامین آزادی از تهران

۳- محمد تیموری ماسوله از گرگان

۴- سپهر اسلامی از تهران

۵- علی مولائی از ارومیه

۶- شهریار سلمانی از گرگان

۷- سارا احمدی از تهران

۸- علی چیت ساز از تهران

۹- مهراب شادی دیزناب از تبریز

۱۰- محمد مهدی قلی زاده از زابل

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی:

۱-مهدی محمد ثمر از ارومیه

۲- علی رضا چابیان از آمل

۳- مریم اکبری سریزدی از کرج

۴- محسن سیاه مرد از خمینی شهر

۵- حسین تندرو از تهران

۶- نازنین زهرا افشار از قزوین

۷- مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا/ فاطمه برات نژاد از قائنات

۹- فاطمه محمدی از دلیجان

۱۰- محمد قاسمی از مشهد

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا و  فاطمه برات نژاد از قائنات به صورت مشترک رتبه ۷ گروه آزمایشی علوم انسانی را کسب کرده‌اند.

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی هنر:

۱-روژینا آزادی از تهران

۲- حانیه منصوری نهجیری از اصفهان

۳- سارینا خلیلی از تهران

۴- کیانا خزچین از تهران

۵- مینا معیری از تهران

اسامی نفرات برتر

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی زبان:

۱-کیان بهادری از شمیرانات

۲- مهساسادات موسوی مهر از دماوند

۳- آنیتا محمدی از اصفهان

۴- رضا ابراهیمی سبزوار

۵- صدرا فدائی لاهیجان

اسامی نفرات برتر

انتهای پیام/

captcha