تصاویری از طبیعت پاییزی خنداب قانون انتخابات درست نباشد،کشور تباه می‌شود/نامزدهای۱۴۰۰حزبی باشند ۷۲ ساعت از وعده ربیعی گذشت؛ همچنان منتظر انتشار لیست مصارف حساب خاص از سوی نوبخت هستیم! طمع شرکتهای پتروشیمی به خام‌فروشی علیرغم نیاز داخلی به مواداولیه/ پای دلالان چگونه به صنایع پلیمر باز شد؟ اندیشکده شورای آتلانتیک - Atlantic Council | انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا - ۵ ایران در فلوریدا عملیات سایبری هدایت می‌کند| برای مقابله با روسیه و ایران زود رای دهید!/عملیات‌‌فریب تهران با نقاب طرفداران‌ ترامپ؟! فقدان زنجیره تولید، طلای سرخ را از عیار انداخت/ سود دست‌رنج زعفران در جیب برندهای جهانی ترامپ قبل از اعلام نتیجه خود را پیروز معرفی می‌کند/ برگزار کنندگان انتخابات، آرا را دستکاری می‌کنند/ ترامپ احساس خطر کند بازی را بهم خواهد زد/ هدف اصلی آمریکا فروپاشی سرزمینی ایران است/ بایدن احتمالا تنها با گرفتن امتیازات جدید، حاضر به بازگشت به برجام است قیمت خودرو با فروش لیزینگی ارزان می شود؟/موعد تحویل خودروها همچنان نامعلوم! تقابل رسانه‌ای با هتاکی «شارلی ابدو»/ هر نوع افراطی‌گری محکوم است احتمال سونامی «آبی» و «قرمز» بعد انتخابات آمریکا/ قضاوت درباره بایدن زود است| تحلیل انتخابات آمریکا در گفتگو با ابوالفتح
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
کد خبر: 77555
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱

فوتونیوز| دولت برای پوشش دادن ناتوانی ها به دنبال بهانه تراشی است

سلیمی نماینده مجلس در خصوص اظهار نظر رئیس جمهور مبنی بر اینکه اگر وزیر بازرگانی داشتیم وضعیت بازار به مراتب بهتر از این بود، گفت: آقای روحانی به بهانه‌گیری عادت دارند؛ ایشان یک روز می‌گویند ما کاری می‌کنیم که مردم به یارانه نیاز نداشته باشند و یک روز عنوان می‌کنند که دعا کنید آب و برق قطع نشده است، حرف‌های ایشان متناقض است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب، در خصوص اظهار نظر رئیس جمهور مبنی بر اینکه اگر وزیر بازرگانی داشتیم وضعیت بازار به مراتب بهتر از این بود، گفت: آقای روحانی به بهانه‌گیری عادت دارند ایشان یک روز می‌گویند ما کاری می‌کنیم که مردم به یارانه نیاز نداشته باشند و یک روز عنوان می‌کنند که دعا کنید آب و برق قطع نشده است، حرف‌های ایشان متناقض است.

سلیمی تصریح کرد: آقای ربیعی گفته‌اند که پیدا کردن وزیر صمت سخت است، اگر پیدا کردن یک وزیر اینقدر سخت است پس چگونه شما به این راحتی یک رئیس‌جمهور پیدا کردید، این‌ها نشان می‌دهد که دولت برای کم‌کاری خود و پوشش دادن ناتوانی‌ها به دنبال بهانه‌تراشی است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: آقای روحانی یک‌بار سخنرانی‌های خود در سال ۹۲ را گوش کنند، ایشان آن موقع گفتند «قیمت ارز در حال افزایش است، تورم بالاست، مردم بیکارند و همه‌چیز را تقصیر تحریم می‌گذارند این‌ها مشکل رئیس‌جمهور است، شرم‌آور است» این حرف‌های خود ایشان است، حالا آقای روحانی، الآن سال ۹۹ است تورم که مشخص است، قیمت ارز آن موقع ۲ برابر شد حالا بیش از ۸ برابر از ابتدای دولت شماست چطور بود افزایش دو برابری قیمت شرم‌آور بود و مقصر رئیس‌جمهور اما حالا ۸ برابر شدن آن شرم‌آور نیست‌!

انتهای پیام/

captcha