وزیر بهداشت:‌ رسانه‌های معاند در موضوع کرونا دنبال تشویش اذهان هستند شاخص بورس ارتفاع ۱.۳ میلیون واحد را پس گرفت مجوز سازمان حمایت برای افزایش 53 درصدی قیمت روغن موتور ششمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو انجام می‌شود ارائه کارتی جدید برای خرید نهاده به کشاورزان سقوط ۹۵۰ هزار تومانی قیمت دلار / بازگشت سکه به کانال ۱۲ میلیون ۱۳۰ نماینده مجلس خواستار احضار سفیر فرانسه شدند تهیه گزارش از ۱۵ واگذاری/ اشکالات جدی در ساختار خصوصی‌سازی خبر تکمیل ظرفیت سالن تطهیر بهشت زهرا کذب است حساب‌های کاربری منتسب به رییس قوه قضاییه در توییتر جعلی هستند
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
کد خبر: 77553
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش خبر داد

تکذیب شایعه ابتلا تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس تفرش به کرونا/آمار مبتلایان به کرونا به 136 نفر رسید

دالوندی گفت: هیچ موردی از ابتلا به بیماری کرونا در بین دانش آموزان شهرستان نداشته ایم. در صورت ابتلا حتی یک دانش آموز یک مدرسه به بیماری کرونا، آن مدرسه تعطیل می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا، گفت: از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون، 136 نفر در شهرستان تفرش به این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد 123 نفر بهبود یافته، 5 نفر ایزوله خانگی، 1 نفر بستری و 7 نفر فوت شده اند.

دالوندی با بیان این مطلب که شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارد، اظهار کرد: هرچند تعداد مبتلایان در شهرستان افزایش یافته ولی در هفته های اخیر با پیک کرونا در شهرستان تفرش روبرو نبوده ایم. البته با توجه به تعطیلات شهریورماه و ورود مسافران به شهر، ممکن است این هفته و هفته بعدی با افزایش مبتلایان در شهرستان روبرو شویم.

وی با تکذیب شایعه ابتلا تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس تفرش به کرونا افزود: هیچ موردی از ابتلا به بیماری کرونا در بین دانش آموزان شهرستان نداشته ایم. در صورت ابتلا حتی یک دانش آموز یک مدرسه به بیماری کرونا، آن مدرسه تعطیل می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش ادامه داد: تعداد متعددی از بیماری ویروسی شبیه کرونا وجود دارد. بیماری کرونا تنها با انجام تست قابل تشخیص است.

دالوندی افزود: طی بازرسی های متعددی که از مدارس توسط کارشناسان شبکه بهداشت انجام شده و می شود مشکلات به مدارس متذکر می شود.

وی در خصوص توزیع واکسن آنفولانزا در شهرستان بیان کرد: واکسن آنفولانزا هنوز در سطح کشور توزیع نشده است و به محض توزیع، براساس پروتکل های تحویل واکسن، اقدام و افراد جامعه هدف واکسینه می شوند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش خاطر نشان کرد: افرادی که از داروخانه های سطح شهر واکسن آنفولانزا تهیه می کنند قبل از خرید حتما به تاریخ انقضاء و رعایت چرخه سرما توجه کنند.

انتهای پیام/

captcha