ساختار اجتماعی خشن و نژادپرستانه، افول آمریکا را نزدیک‌تر کرده است دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در محلات برای رفع مشکلات نباید چشم به بیگانگان و عناصر خارجی داشت/ توجه به مسائل بهداشتی در بیماری کرونا باید مقدم بر درمان باشد احتکار 800 تن جو و ذرت دامی در يك مرغداری اعزام گروه جهادی شهدای اراک به مناطق محروم زاهدان/گروه‌های جهادی پرچم‌داران خدمات‌رسانی در عرصه‌های محرومیت‌زدایی هستند تصاویری از طبیعت پاییزی خنداب قانون انتخابات درست نباشد،کشور تباه می‌شود/نامزدهای۱۴۰۰حزبی باشند ۷۲ ساعت از وعده ربیعی گذشت؛ همچنان منتظر انتشار لیست مصارف حساب خاص از سوی نوبخت هستیم! طمع شرکتهای پتروشیمی به خام‌فروشی علیرغم نیاز داخلی به مواداولیه/ پای دلالان چگونه به صنایع پلیمر باز شد؟ اندیشکده شورای آتلانتیک - Atlantic Council | انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا - ۵ ایران در فلوریدا عملیات سایبری هدایت می‌کند| برای مقابله با روسیه و ایران زود رای دهید!/عملیات‌‌فریب تهران با نقاب طرفداران‌ ترامپ؟!
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
کد خبر: 77552
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان:

اقتدار و عظمت کشور در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است/برگزاری ۵۰ عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فراهان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: اقتدار و عظمت کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است و ما با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه می‌دهیم.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از فراهان خبر؛ سرهنگ نجفی، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج فراهان در نشست خبری هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حفظ انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشور است.

وی افزود: رهبری معظم انقلاب می‌فرماید؛ «دفاع مقدس برای ملت ما ظرفیت و موقعیتی بود تا اعماق جوهره‌ی خودش را در ابعاد مختلف نشان دهد».

نجفی اظهار کرد: اقتدار و عظمت کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است و ما با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه می‌دهیم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسل امروزی به ویژه جوانان و نوجوانان رسالتی خطیر است که همگان باید به آن توجه داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، ۵۰ عنوان برنامه در ۶ کمیته با شعار «ما قوی هستیم» تدوین شده است.

وی افزود: به دلیل شرایط خاص کرونایی برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تلفیق فضای مجازی و حقیقی اجرا خواهد شد.

نجفی با اشاره به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در فراهان اظهار کرد: تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان شهرستان، رژه خودرویی و موتوری، عطرافشانی و غبار رویی قبور مطهر شهدا، نشست‌های روشنگری و بصیرتی، اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم و شب خاطره از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با اشاره به برنامه های بسیج سازندگی در هفته دفاع مقدس ادامه داد: کلنگ زنی پروژه های آبرسانی در مناطق محروم، رزمایش کمک مؤمنانه و افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی از دیگر برنامه‌هایی است که در این هفته در شهرستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: باید رسانه‌ها و فضای مجازی تمرکز زیادی را برای نمایش زیبایی‌های دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان داشته باشند تا بدین وسیله شاهد ارتباط گیری جوانان و نوجوانان با فرهنگ دفاع مقدس باشیم.

انتهای پیام/

captcha