حکایت عجیب این‌روزهای بازار و قیمت‌ها/ دولت «دعوا» کند، مردم «دعا» روحانی: امروز تصمیمات جدیدی برای محدودیت‌های ۱۰روزه در ۲۵ استان کشور گرفتیم سایه آشوب و هراس بر آمریکای پساانتخابات در هفته‌های آینده ‌‌‌واکسن ایرانی کرونا را روی انسان تست می‌کنیم/ شدیداً نگران شیوع کرونا در فصول سر‌د هستیم بررسی نحوه تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی در دیوان محاسبات انتقاد آقای وزیر از معلمان؛ بکارگیری همه توان برای خدمت یا سرکوب اعتراض برای پرداخت حقوق؟! افزایش 17 هزار و 469 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات 9.4 هزار میلیارد تومان شد زمین ۴۰۰هزار واحد مسکن ملی تهیه شد / بسته‌های تشویقی دولت برای پیمانکاران‌ طرح‌های ملی مسکن هوای اراک برای هفدهمین روز متوالی در شرایط ناسالم قرار دارد تفاوت زندگی رونالدو و مسی پس از شهرت + عکس
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
کد خبر: 77551
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:

آمریکا رو به افول است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه آمریکا رو به افول است گفت: ملت ایران با قدرت و اقتدار تمام در برابر دشمن ایستاده است و با توسل به اهل بیت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و بصیرت و آگاهی این انقلاب به سمت اهداف خودش پیش می رود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج خنداب ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: خداوند در قرآن می‌فرماید: ما انبیاء و اهل‌بیت و اهل ایمان را در دنیا و در روز قیامت کمک خواهیم داد که نمونه آن ۸ سال دفاع مقدس بود .

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس دشمنان تا بن دندان مسلح بودند و به خیال خود می‌خواستند طی دو هفته تهران را فتح کنند، که با رشادت‌های رزمندگان تبدیل به هشت سال دفاع مقدس شد و در نهایت با یاری خداوند وهمت  نسل جوان به پیروزی رسید.

عبدی با اشاره به اینکه دفاع همچنان باقی است بیان کرد: در دوران دفاع مقدس دشمن تمام‌عیار وارد جنگ با ایران شد ولی امروز در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی ، اجتماعی و.. دشمن با ما در حال جنگ است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: در هشت سال دفاع مقدس بر دشمن غلبه پیدا کردیم در گام دوم انقلاب هجوم ما به دشمن آغازشده است.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا رو به افول است گفت: ملت ایران باقدرت و اقتدار تمام در برابر دشمن ایستاده است و با توسل به اهل‌بیت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و بصیرت و آگاهی این انقلاب به سمت اهداف خودش پیش می‌رود.

انتهای پیام/

captcha