۳۰ درصد افراد مبتلا به کرونا ویروس هیچ علامتی ندارند فرآیند استیضاح رئیس‌جمهور مسائل اساسی و مهم کشور را به حاشیه می کشاند/ استیضاح در شرایط فعلی زمینه ساز مظلوم نمایی روحانی پروتکل کمیته \" برای معترضان خیابانی که از کرونا می‌ترسند! مردم از برخورد با منکرات استقبال می‌کنند/ قدردانی از نیروی انتظامی ضرابخانه ۱۵| پرونده ویژه اصلاح نظام بانکداری تابستان داغ مسکن / آیا زمستانی سرد در راه است؟ سر انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها کلاه گذاشتیم! محسن رضایی: رهبر انقلاب به سران قوا برای عبور از شرایط کنونی اختیار کامل داده‌اند ردپای هوش مصنوعی ایرانی در رتبه‌های جهانی رهبر انقلاب: ملت‌های مسلمان ذلت سازش با رژیم صهیونیستی را به هیچ‌وجه تحمل نخواهند کرد باشگاه نباید مقابل «شجاع» کم می‌آورد/ مدیریت پرسپولیس ترسو است
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
کد خبر: 77549
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

گزارش تصویری| دومین میزگرد مصاحبه با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس

دومین میزگرد دفاع مقدس به همت پایگاه خبری دیارآفتاب و با حضور سه نفر از رزمندگان و فرزند شهید طالبی برگزار شد.

پایگاه خبری دیار آفتاب در نظر دارد به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس با برگزاری میزگردهای مختلف به نقش اقشار مختلف مردم در دفاع مقدس بپردازد.

پس از برگزاری اولین میزگرد با حضور دو نفر از رزمندگان دفاع مقدس در دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب، دومین میزگرد با حضور رزمندگان علیرضا مرادی، سعید وفایی، سید حسن مهاجرانی و فرزند شهید نیازعلی طالبی برگزار شد.

در این میزگرد رزمندگان دفاع مقدس و فرزند شهید طالبی، خاطراتی از آن دوران را بیان کردند که شرح آن در خبری دیگر در سایت دیارآفتاب منتشر می شود.

captcha