چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است سامانه ثبت انتخاب رشته کنکور ۹۹ از ساعت ۲۰ امروز فعال می‌شود الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه / رونمایی از ۳ ‌‌پهپاد برای نخستین بار+ ویژ‌گی‌ها و تصاویر
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲
کد خبر: 77446
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
به مناسبت سالگرد تاسیس اورژانس؛

فیلم/سربازان خستگی ناپذیر جبهه سلامت

در حال حاضر در کل استان مرکزی ۶۴ پایگاه اورژانس فعال وجود دارد که از این میان ۴۰ پایگاه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اراک است.

به گزارش دیار آفتاب؛ روز ۲۶ شهریور ماه به نام روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی نام‌گذاری شده است.

ایران در جبهه مبارزه با ویروس کرونا به نیروهای فداکاری چون اورژانس ۱۱۵ افتخار می کند و تاریخ این فداکاری و از خودگذشتگی را فراموش نخواهد کرد.

در حال حاضر در کل استان مرکزی ۶۴ پایگاه اورژانس فعال وجود دارد که از این میان ۴۰ پایگاه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اراک است.

اورژانس به دنبال فروريختن سقف سالن انتظار فرودگاه مهرآباد و با احساس نياز به وجود سيستم از قبل طراحي شده اي براي كمك و انتقال مجروحان در سال 54 تأسیس شد

.

captcha