تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
کد خبر: 77444
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
بزرگ‌ترین تولیدکننده کیسه‌های پلی‌پروپیلن جهان در تأمین مواد اولیه با مشکل مواجه است؛

فرماندار فراهان: پیگیری‌ها برای تأمین پنبه «گروه صنعتی کبیر» ادامه دارد

فرماندار فراهان گفت: پیگیری‌ها برای تأمین پنبه گروه صنعتی کبیر بزرگ‌ترین تولیدکننده کیسه‌های پلی‌پروپیلن جهان ادامه دارد و جلسه تعامل و هماهنگی هم با تعاونی پنبه‌کاران ساوه برای تولید و تأمین پنبه این واحد تولیدی برگزار شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ گروه صنعتی کبیر بزرگ‌ترین تولیدکننده کیسه‌های پلی‌پروپیلن در جهان است فعالیت خود را از سال 1375 آغاز و اکنون با داشتن چهار کارخانه بزرگ به نام‌های زربافت فراهان ، خورجین گستر ، بافت فرمهین و ستاره زاگرس آذرخش و بیش از 2500 نفر پرسنل و تولید سالانه بیش از 470 میلیون تخته کیسه AD*STAR و 180 میلیون تخته کیسه های پلی‌پروپیلن دوختی خود را به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده کیسه‌های منحصربه‌فرد AD*STAR و پلی‌پروپیلن در دنیا مطرح نموده است.

در حال حاضر تهیه مواد اولیه یکی از مشکلاتی است که این واحد تولیدی با آن مواجه است و این موضوع در جلسه مشترک ستاد تسهیل و موانع تولید استان و شهرستان فراهان مطرح شد.

پیگیری‌ها برای تأمین پنبه گروه صنعتی کبیر ادامه دارد

حسن خزائی پور، فرماندار فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آن ها از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است.

وی افزود: رونق و افزایش اشتغال جزء اولویت های کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است و مشکلات واحد های تولیدی و راهکارهای حل و فصل آن ها در این کارگروه مورد بررسی قرار می گیرد.

خزائی پور در خصوص تهیه مواد اولیه واحد تولید الیاف کبیرریس اظهار کرد: در کارگروه رفع موانع تولید مقرر شد که سازمان جهاد کشاورزی برای تولید پنبه این مجموعه اقدامات مناسبی را انجام دهد.

فرماندار فراهان گفت: این واحد تولیدی دارای ظرفیت های تولیدی مؤثر در شهرستان است، پیگیری‌ها برای تأمین پنبه این واحد تولیدی ادامه دارد و جلسه تعامل و هماهنگی هم با تعاونی پنبه‌کاران ساوه برای تولید و تأمین پنبه این واحد تولیدی برگزارشده است.

وی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا مشکلات واحدهای تولیدی کاهش یابد و در سال جهش تولید این واحدها بتواند با تولیدی دوچندان فعالیت کنند.

انتهای پیام/

captcha