چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است سامانه ثبت انتخاب رشته کنکور ۹۹ از ساعت ۲۰ امروز فعال می‌شود الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه / رونمایی از ۳ ‌‌پهپاد برای نخستین بار+ ویژ‌گی‌ها و تصاویر تور برخی خریداران برای دارایی مردم در بورس/ بانک مرکزی تسهیلاتی برای ترخیص کالاهای اساسی در گمرک ایجاد کرد
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
کد خبر: 77152
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

بخشودگی اجاره‌ بهای ۲ ماه واحدهای تجاری وقفی استان مرکزی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از بخشودگی ۲ ماه اجاره ‌بهای واحدهای صنفی وقفی این استان که بر اثر شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بودند ، خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌السلام عبدالله واحدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از بخشودگی ۲ ماه اجاره ‌بهای واحدهای صنفی وقفی این استان که بر اثر شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بودند ، خبر داد.

وی افزود: این مهم بعد از تصویب قرارگاه پدافند زیستی استان و پس از پیگیری‌های این اداره کل و موافقت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اتفاق افتاد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی خاطر نشان کرد: بر این اساس اجاره‌بهای واحدهای تجاری عرصه و اعیان وقف که مستاجرین این رقبات بدون حق می باشند و بر اساس ستاد ملی کرونا واحد های آنها  در اسفنده ماه سال گذشته و فروردین ماه سال جاری تعطیل شده بود ، بخشیده شد.

انتهای پیام/

captcha