تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
کد خبر: 77144
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:

یک هزار بسته لوازم التحریر در قالب رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی توزیع شد

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی از توزیع یک هزار بسته لوازم التحریر در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت: این اقدام خداپسندانه با برنامه ریزی های انجام شده مستمر و ادامه دار خواهد بود.

امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص اقدامات این سازمان و گروه های جهادی در ایام محرم و شروع سال تحصیلی، گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی و احساس نیازی که در بین برخی از دانش آموزان و خانواده های آسیب دیده از کرونا میشد یکی از موضوعاتی که در رزمایش کمک مومنانه در دستور کار قرار گرفت تهیه و توزیع لوازم التحریر میان دانش آموزان بود.

محترمی افزود: این اقدام با هدف کمک به تحصیل دانش آموزان در سطح استان هدف گذاری شد که در چندین مرحله در دستور کار قرار گرفت که در کلیه مناطق استان مرکزی با توجه به نیازمندی ها انجام می شود.

وی اظهار داشت: اولین مرحله از اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان ولی نعمت در دهه اول ماه محرم به استعداد یک هزار بسته لوازم التحریر و نوشت افزار انجام شد که این اقدام خداپسندانه با برنامه ریزی های انجام شده مستمر و ادامه دار خواهد بود.

محترمی ادامه داد: اهدای جهیزیه برای زوج های جوان یکی دیگر از اقدامات در راستای رزمایش کمک مومنانه است که در سالجاری تاکنون بیش از 210 جهیزیه بین زوج های جوان توزیع شده است و این اقدام تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بسیج در طول این سال ها نشان داده در مقاطع مختلف در کنار مردم و برای خدمت به مردم آماده هرگونه مجاهدت است،افزود:  اگر در مقطعی با دفاع از حریم کشور و امنیت آن بسیج نقش آفرینی می کرد امروز بسیجیان جهادگر با ورورد تخصصی به عرصه های مختلف این نقش آفرینی را در ابعاد مختلف انجام می دهند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اینکه بیش از 750 گروه تخصصی جهادی در استان مرکزی فعالیت دارند،گفت: مجموعا 21 هزار جهادگر در این گروه ها سازماندهی شدند که در بخش های مختلف فرهنگی، آموزشی، اقتصاد مقاومتی، سازندگی، عمرانی، بهداشتی، پزشکی ، اجتماعی ، خدماتی، مهندسی و کشاورزی خدمت رسانی می کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا بسیج سازندگی به طور جدی برای رفع مشکلات کمبود ماسک در استان وارد شد و بیش از ۷۰ کارگاه تخصصی در حوزه تولید ماسک ، گان ، دستکش بهداشتی و بسته بندی مواد ضد عفونی کننده راه اندازی کرد که بیش ازسه  میلیون ۸۰۰ هزار ماسک تولید و توزیع شده است.

انتهای پیام/

captcha