ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است سامانه ثبت انتخاب رشته کنکور ۹۹ از ساعت ۲۰ امروز فعال می‌شود الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه / رونمایی از ۳ ‌‌پهپاد برای نخستین بار+ ویژ‌گی‌ها و تصاویر رشد ۳۰ هزار واحدی شاخص در آخرین روز هفته قیمت جدید ۷ محصول ایران خودرو اعلام شد سرپرست وزارت صمت: کارت‌های بازرگانی جمع می‌شود/ ارائه کارت بر اساس رتبه بندی مجلّه سیاست خارجی آمریکا - Foreign Policy؛ تهران اورانیوم غنی‌شده برای سه بمب اتمی را دارد!/ سازمان اطلاعات دفاعی آمریکا: ایران احتمالاً جنگنده‌ نسل‌چهارم از روسیه می‌خرد مصوبه همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از مهرماه ابلاغ شد
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
کد خبر: 77142
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

تجمع اعتراضی سراسری در پی اهانت به پیامبر اسلام فردا برگزار می‌شود

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه تجمع اعتراضی سلامت محور در پی اهانت به پیامبر اکرم (س) فردا در سراسر کشور انجام می‌شود، گفت: مناسبت‌های نیمه دوم سال از اهمیت بسزایی برخوردار است و بزرگداشت و یادآوری ایام الله برای ارج نهادن و استفاده از تجربیات آن برای حفظ نظام است.

به گزارش دیار آفتاب؛ نشست کشوری هم‌اندیشی و تشریک مساعی در سیاست‌گذاری مناسبت‌های نیمه دوم سال جاری اعم از اربعین حسینی، یوم‌الله نهم دی و ضرورت اتخاذ تصمیمات اقتضایی متناسب با وضعیت استثنایی ناشی از بحران کرونا و ملاک تعطیلی ناپذیر بودن مراسم امروز با حضور ۳۶ نهاد انقلابی و وزارت به صورت برقراری ارتباط تصویری با تمامی روسای دفاتر استان در ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

نصرت الله لطفی در آغاز این نشست هم‌اندیشی گفت: مناسبت‌های نیمه دوم سال از اهمیت بسزایی برخوردار است و بزرگداشت و یادآوری ایام الله برای ارج نهادن و استفاده از تجربیات آن برای حفظ نظام است.

وی افزود: مراسم تعطیلی ناپذیر است لکن با رعایت اصول بهداشتی و سلامت محور باید باشد همانطور که در گذشته مراسمی برگزار شد از جمله بزرگداشت ۱۷ شهریور که در روز گذشته به خوبی و با رعایت نکات بهداشتی انجام شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اربعین با اقدامات فرهنگی و شور حسینی و با رعایت نکات بهداشتی در دستور کار قرار دارد. همچنین روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یون الله ۱۳ آبان، یوم الله ۹ دی و برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی نیز به این ترتیب در دستور کار است.

لطفی با اشاره به اینکه برگزاری مراسم در هم افزایی با سایر ارگان‌ها است و جزیره‌ای عمل نخواهیم کرد و همه اقدامات در راستای نکات اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.

وی تاکید کرد: در پی اهانت وقیحانه به ساخت پیامبر اکرم (ص) نیز به دلیل محدودیت تجمع ناشی از بحران کرونا ملاحظاتی وجود داشت. پیش بینی کردیم تجمعات سلامت محور با همدلی و انسجام انجام شود و به استان‌ها ابلاغیه‌ای داده شده تا با هماهنگی سراسری فردا در مراکز استان‌ها تجمع اعتراضی نسبت به این اقدام موهون انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha