ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۹
کد خبر: 77122
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی:

روستای «مزرعه‌نو» آشتیان نخستین روستای سبز کشور است

اله داد گفت: روستای «مزرعه‌نو» در شهرستان آشتیان نخستین روستای سبز کشور است که در تمام انرژی برق مورد نیاز آن از منابع و تأسیسات خورشیدی تأمین می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد اله داد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: روستای مزرعه نو از توابع شهرستان آشتیان استان مرکزی که بخش عمده‌ای از انرژی برق موردنیاز آن به‌صورت خورشیدی تأمین می‌شود ، به‌عنوان اولین روستای سبز کشور شناخته‌شده است.

الله داد اظهار کرد: پوشش کامل تأمین برق این روستا از انرژی خورشیدی در آینده نزدیک هدف‌گذاری شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: ۱۶۱ میلیون کیلووات ساعت انرژی از سوی نیروگاه‌های تجدید پذیر استان مرکزی تولیدشده  که این میزان تولید انرژی در آن معادل مصرف سالیانه ۸۰ هزار خانوار است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام روستاهای بالای ۱۰ خانوار استان مرکزی برق‌دار هستند و ضریب نفوذ برق در مناطق شهری و روستایی ۱۰۰ درصد است و یک‌هزار و ۱۷۴ روستای این استان از نعمت برق برخوردار هستند.

مزرعه نو (آشتیان)، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان آشتیان در استان مرکزی است.

این روستا در دهستان مزرعه نو قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳9۵، جمعیت آن ۶۷۹ نفر (۲۲۵خانوار) بوده است.

انتهای پیام/

captcha