سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی‌ها چگونه مدیریت می‌شوند؟ بسیج در میدان های مختلف فرصت سازی میکند/ جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است/ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت بیش از ۱۵۰۰ در سال ۱۴۰۰ به همت بسیج در کارخانجات استان مرکزی مستاجران در دریای پرتلاطم اجاره/ تعیین نرخ دستوری راهگشا است؟ ادعای بلومبرگ: مذاکرات دوحه احتمالا بعد از دیدار منطقه‌ای بایدن از سر گرفته می‌شود قطع برق ریشه ۳۰ درصد محصولات کشاورزی را خشکاند! پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع جان باختن یک هم استانی و شناسایی 23 بیمار جدید کرونایی حادثه ایرباس کتاب زندگی بسیاری از دوستانم را بست/ جای خالی اقدامات هنرمندانه در معرفی جنایت حمله به هواپیمای مسافربری چرا مذاکرات قطر گره خورد؟ آمریکا نه تحریم را لغو می‌کند و نه تضمین می‌دهد
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۸
کد خبر: 76527
تاریخ انتشار: ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
فیلم/

عزاداری حسينی با رعايت دستورالعمل های بهداشتی در خمین

مراسم سوگواری و عزاداری محرم الحرام با رعایت دستوالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور شیفتگان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در خمین برگزار می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم سوگواری و عزاداری محرم الحرام با رعایت دستوالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور شیفتگان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در خمین برگزار می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار