ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸
کد خبر: 76485
تاریخ انتشار: ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
مدیر کل هواشناسی استان مرکزی خبر داد؛

تخصیص 2میلیارد تومان برای اجرای سه پروژه در استان مرکزی/ اراک به سامانه پیش بینی هشدار آلودگی هوا مجهز می شود

کمالی مدیر کل هواشناسی استان مرکزی گفت: در سطح ملی برای 10کلانشهر کشور از جمله اراک سامانه پیش بینی هشدار آلودگی هوا و ریزگردها در حال پیگیری است که با اضافه شدن این دستگاه به استان مرکزی پیش بینی های بهتری برای آلودگی شهر اراک و دیگر شهرهای استان انجام می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ کمالی مدیر کل هواشناسی استان مرکزی با اشاره به اقدامات این سازمان در هفته دولت، گفت: سه پروژه احداث ایستگاه هواشناسی کشاورزی با اهداف خاص در ساوه، جا به جایی ساختمان هواشناسی و تکمیل ساختمان هواشناسی فراهان در سطح استان در دستور کار است.

وی تصریح کرد: برای این سه پروژه اعتباری بالغ بر 2میلیارد تومان تخصیص داده شده است.

مدیر کل هواشناسی استان مرکزی بیان کرد: همچنین در سطح ملی برای 10کلانشهر کشور از جمله اراک سامانه پیش بینی هشدار آلودگی هوا و ریزگردها در حال پیگیری است که اعتبار آن از سوی سازمان هواشناسی کشور تامین می شود که در چند ماه آتی این سامانه نیز برای استان مرکزی اجرایی می شود.

کمالی افزود: امیدواریم با اضافه شدن این دستگاه به استان مرکزی پیش بینی های بهتری برای کاهش آلودگی شهر اراک و دیگر شهرهای استان انجام شود.

مدیر کل هواشناسی استان مرکزی در پایان از مردم استان خواست تا پیش بینی های هواشناسی را صرفا از سازمان هواشناسی دنبال کنند و افزود: با توجه به اینکه ممکن است برخی منابع غیر موثق نسبت به پیش بینی وضعیت هوا مطالبی را بیان کنند و بعضا خطرات مالی یا حتی جانی را برای مردم به همراه داشته باشد لذا از مردم استان خواهشمندیم صرفا از مرجع رسمی هواشناسی وضعیت هوای استان و کشور را جویا شوند.

انتهای پیام/

captcha